Garett GPS3 - Smartwatch

ATGTTZAGPS3ROZO

Nowy produkt

Smartwatch Garett GPS3 to dedykowany zegarek dla osób w podeszłym wieku lub starszych dzieci lokalizator GPS z wieloma dodatkowymi funkcjami, jak np. czytanie aktualnej godziny, monitorowanie stanu zdrowia czy telefon w zegarku.

  OkÅadka
Pobierz bezpłatną aplikację SeTracker
  

Więcej szczegółów

439,00 zł

- +

Smartwatch Garett GPS3 posiada wiele przydatnych funkcji dla osób starszych, seniorów, a także sprawdzi się jako smartwatch dla dzieci. Zegarek daje użytkownikowi wiele swobody, z jednoczesną kontrolą tej osoby przez jego opiekuna. Garett Gps 3 posiada wodoodporną obudowę, certyfikowaną na IP55, więc można w nim spokojnie myć ręce czy chodzić w deszczu.Dla zdrowia i bezpieczeństwa- funkcje dedykowane dla osób starszych i dzieci
 • Zegarek posiada wbudowany pulsometr, więc użytkownik może sam zmierzyć sobie puls za pomocą przycisku, a dodatkowo istnieje możliwość zdalnego mierzenia pulsu- , gdzie opiekun może w aplikacji zdalnie zmierzyć puls użytkownikowi zegarka, a informacje o czynności nie pojawią się na zegarku. 
 • Smartwatch jest także wyposażony w czujnik upadku- w momencie nagłego upadku zegarek zadzwoni na wcześniej zaprogramowany numer.
 • Kolejną przydatną funkcją jest funkcja przypominania o przyjęciu lekarstw- można zaprogramować dowolną wiadomość (do 15 znaków), ustawić datę i godzinę przypomnienia, a także jego powtarzalność według kilku schematów. 
 • Po wciśnięciu specjalnego przycisku zegarek przeczyta nam również aktualną godzinę.
 • Lokalizator GPS daje możliwość dokładnego namierzenie zegarka w czasie rzeczywistym lub prześledzenia pokonanej trasy jaką przebył użytkownik, np. w drodze ze szkoły do domu.
 • Funkcja Geo ogrodzenia informuje, gdy użytkownik przekroczy granicę wyznaczoną w aplikacji przez opiekuna, o czym zostanie on natychmiast poinformowany, np. jeśli użytkownik zegarka wykroczy poza teren osiedla.
 • Przycisk SOS pozwala szybko wezwać pomoc w razie niebezpiecznej sytuacji oraz wysyła komunikat SOS i aktualną pozycję przez wiadomość do trzech wybranych wcześniej osób.
 • Krokomierz zmierzy ile użytkownik zegarka wykonał kroków w danym dniu, jaki przebył dystans oraz ile pozwoliło mu to spalić kalorii.
 • Monitoring snu pokaże jakość snu oraz czas jego trwania.
 • Funkcja zdalnego podłusłuchu powoduje, że rodzic może słuchać co dzieje się w otoczeniu użytkownika, zegarek nie wyświetli informacji o włączeniu tej funkcji.
 • Aplikacją w telefonie można też wybrać, które numery mogą się dodzwonić do posiadacza zegarka i na które numery może on zadzwonić z niego- numery telefonu nie zapisane w książce telefonicznej użytkownika nie dodzwonią się do niego, a także on nie będzie mógł zadzwonić na takie numery.
 • Zegarek posiada możliwość wysyłania notatek głosowych (maks. 15 sekund) w 2 kierunkach: opiekun-użytkownik i użytkownik-opiekun, poza połączeniami telefonicznymi. Istnieje możliwość wielokrotnego odsłuchiwania notatek w aplikacji, gdzie są zapisywane. 
Zegarek sprzedawany jest bez karty sim, bez żadnego abonamentu lub innych dodatkowych opłat, zegarek działa z każdą kartą sim każdego operatora.

Specyfikacja:
ModelGarett GPS3
Przekątna ekranu1,54''
Procesor

MTK MT6260

Aparat fotograficznyNie
Bateria

Wbudowany akumulator 600 mAh

Czas czuwania (maks.)70 h
Komunikacja bezprzewodowaBluetooth
Akcesoria w zestawie

- SmartWatch lokalizator Garett Gps 3
- Kabel USB do ładowania
- Instrukcja w języku Polskim
- Karta gwarancyjna
- Oryginalne pudełko

Kolor
 • Czarny
 • Różowy
Wymiary

56 x 42 x 15.5 mm

Waga55 g
Pozostałe parametry

- Czułość GPS -159dBm
- Dokładność GPS ~5-10 metrów
- Materiał Silikon
- Wersja Bluetooth Bluetooth 4.0
- Przycisk SOS, możliwość szybkiego powiadomienia o niebezpieczeństwie osoby bliskiej, zaprogramowanej w zegarku w celu uzyskania pomocy
- Slot na kartę MicroSim, do poprawnej pracy Smartwatcha wymagane jest zainstalowanie karty MicroSim bez kodu pin, z doładowanym kontem bądź ofertą abonamentową, włączonym pakietem internetowym, karta musi działać we wszystkich częstotliwościach sieci (2G, 3G,4G, LTE), musi mieć ustawioną konfiguracje APN
- Geo Ogrodzenie, umożliwia ustawienie np. strefy placu zabaw dla dziecka po przekroczeniu której dostaniemy powiadomienie, możemy wówczas zadzwonić do dziecka i zwrócić mu uwagę. Można zapisać 5 różnych ogrodzeń
- Zdalny podsłuch, po włączeniu tej funkcji przez aplikację zegarek wejdzie w jednostronne połączenie z zapisanym numerem telefonu i rodzic będzie mógł podsłuchać co aktualnie robi jego dziecko lub osoba bliska
- Odtworzenie pokonanej trasy, zegarek pozwala odtworzyć na mapie trasę jaką dziecko pokonało w ostatnim czasie
- Możliwa blokada funkcji zegarka, możesz zdalnie zablokować zegarek, np. kiedy dziecko przebywa w szkole po to, by go nie rozpraszać. Można ustawić też automatyczną blokadę w danych godzinach
- Krokomierz, mierzy przebyty dystans
- Monitor snu, pokazuje przespane godziny i efektywność snu
- Monitor braku aktywności, przypomina o braku aktywności
- Czytanie aktualnej godziny, po wciśnięciu przycisku zegarek przeczyta aktualną godzinę (czytanie w języku Angielskim)
- Przypominacz o przyjęciu lekarstw, można ustawić dowolną wiadomość (do 15 znaków), ustawić datę i godzinę przypomnienia, powtarzalność przypomnienia można ustawić według kilku schematów
- Lokalizacja przy pomocy aż pięciu systemów, GPS, WiFi, LBS, BDS, AGPS, lokalizator z dokładnością do 5 m pokazuje w czasie rzeczywistym gdzie znajduje się Twoja osoba bliska

Napisz opinię

Garett GPS3 - Smartwatch

Garett GPS3 - Smartwatch

Smartwatch Garett GPS3 to dedykowany zegarek dla osób w podeszłym wieku lub starszych dzieci lokalizator GPS z wieloma dodatkowymi funkcjami, jak np. czytanie aktualnej godziny, monitorowanie stanu zdrowia czy telefon w zegarku.

  OkÅadka
Pobierz bezpłatną aplikację SeTracker
  

Napisz opinię

Podobne produkty

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.