Garett GPS2 - Smartwatch

Nowy produkt

Smartwatch Garett GPS2 to nowy model lokalizatora GPS dedykowany starszym dzieciom oraz seniorom. Umożliwia stały kontakt z użytkownikiem oraz pomaga ustalić jego bieżące położenie

    OkÅadka
Pobierz bezpłatną aplikację Dowear
   

Więcej szczegółów

442,71 zł

- +

SmartWatch Garett Gps 2 to nowy lokalizator GPS

Już nie musisz martwić się i zastanawiać się, gdzie jest bliska osoba. Garett GPS2pozwala użytkownikowi na swobodę, jednocześnie nie narażając na niebezpieczeństwo.

Aplikacja Dowear umożliwia podgląd lokalizacji i transmisję telefoniczną odbywającą się w dwóch kierunkach, np. dziecko- rodzic, rodzic- dziecko. Można także dzięki niej ustawić Geosiatkę, tzn. dostajemy natychmiastową informację, gdy użytkownik zegarka przekroczy granicę wyznaczonego terenu. 

Garett GPS2 w zegarku umożliwia monitorowanie dziecka, osoby dorosłej, osoby starszej, turysty itp.Dodatkowo przycisk SOS umożliwia szybkie powiadomienie o niebezpieczeństwie osoby bliskiej, zaprogramowanej w zegarku.
Zegarek wskazuje: godzinę, dzień tygodnia, numer telefonu, który się z nami kontaktuje, silę sygnału GSM, poziom naładowania baterii oraz ilość zrobionych kroków.

Aby Smartwatch działał poprawnie, wymagane jest zainstalowanie aktywnej karty MicroSim bez kodu pin, z doładowanym kontem bądź ofertą abonamentową, włączonym pakietem internetowym. Karta musi działać we wszystkich częstotliwościach sieci (2G, 3G,4G, LTE), dodatkowo musi mieć ustawioną konfiguracje APN.

lokalizowanie_dziecka.pngLokalizowanie dziecka w dowolnym momencie
Funkcja lokalizacji GPS pozwala na dokładne namierzenie zegarka na mapie GPS Twojego telefonu w czasie rzeczywistym lub prześledzenia pokonanej trasy jaką przebyło dziecko, np. w drodze powrotnej ze szkoły.

wbudowany_przycick_sos.pngWbudowany przycisk SOS
Po wciśnięciu przycisku SOS dziecko będzie mogło szybko wezwać pomoc w niebezpiecznej sytuacji. Zegarek wysyła komunikat SOS i pozycję zegarka na mapie, wiadomość ta wysyłana jest do trzech wybranych przez rodzica osób.

telefon_komurkowy_wzegarku.pngTelefon komórkowy w zegarku
Dzięki karcie sim którą umieszczamy w urządzeniu dziecko może odebrać i wykonać połączenie telefoniczne. Telefon wbudowany w zegarek, który jest zapięty na ręce to dużo bardziej bezpieczne rozwiązanie niż zwykły telefon komórkowy, który dziecko może łatwo zgubić.

stala_kontrola_polaczen_telefon.pngStała kontrola połączeń telefonicznych
Rodzic poprzez aplikację w swoim smartfonie może wybrać które numery mogą się do dziecka dodzwonić i na które numery dziecko może zadzwonić z zegarka, numery telefonu nie wpisane do książki telefonicznej dziecka nie dodzwonią się do dziecka i dziecko nie będzie mogło zadzwonić na takie numery.

wysylanie_notatek_glosowych.pngWysyłanie notatek głosowych
Zegarek posiada możliwość wysyłania notatek głosowych (maks. 15 sekund) w dwóch kierunkach, rodzic-dziecko i dziecko-rodzic, bez konieczności wykonywania połączeń telefonicznych. Notatki głosowe zapisywane są w aplikacji w smartfonie rodzica i jest możliwość wielokrotnego odsłuchiwania notatek.

geo_ogrodzenie.pngGeo ogrodzenie
Gdy dziecko przekroczy granicę wyznaczoną w aplikacji przez rodzica, rodzic zostanie o tym natychmiast poinformowany, np. jeśli dziecko wyjdzie poza teren placu zabaw lub osiedla.

aplikacja_dowear.pngDarmowa aplikacja Dowear
Wszelkich ustawień i konfiguracji zegarka dokonujemy smartfonem rodzica przy pomocy aplikacji Dowear dostępnej w sklepie Google Play oraz App Store, która jest darmowa i dzięki której w każdej chwili możemy sprawdzić co robi nasze dziecko.

odporny_na_zachlapania.pngOdporny na zachlapania
Wodoodporna obudowa IP54, zapewnia wystarczającą ochronę przed wodą w normalnych warunkach użytkowania, zegarek może być wystawiony na deszcz, można spokojnie myć w nim ręce. Zabronione jest zanurzanie urządzenia pod wodę

wibracje.pngWibracje
Oprócz powiadomień dźwiękowych możemy ustawić też dyskretne powiadomienia wibracyjne.

wbudowany_krokomierz.pngWbudowany krokomierz
Krokomierz zmierzy ile wykonało się kroków w danym dniu, jaki przebyło się dystans w jakim czasie oraz ile spaliło się kalorii.

bez_dodatkowych_oplat.png Bez abonamentu i dodatkowych opłat
Zegarek sprzedawany jest bez karty sim, bez żadnego abonamentu lub innych dodatkowych opłat, zegarek działa z każdą kartą sim każdego operatora. Do poprawnej pracy smartwatcha wymagane jest zainstalowanie aktywnej karty microsim bez kodu pin, z doładowanym kontem bądź ofertą abonamentową, włączonym pakietem internetowym, karta musi działać we wszystkich częstotliwościach sieci (2G, 3G,4G, LTE), musi mieć ustawioną konfiguracje APN.
wsparcie_pomoc.png Wsparcie i pomoc przy konfiguracji
Proces konfiguracji zegarka i aplikacji opisany jest szczegółowo w dołączonej instrukcji obsługi. W razie problemów z konfiguracją zegarka lub aplikacji udzielamy pełnego wsparcia pozakupowego poprzez kontakt mailowy i telefoniczny.SPECYFIKACJA:
ModelGarett GPS2
Przekątna ekranu1,2''
Procesor

MTK MT6260

Aparat fotograficznyNie
Bateria

Wbudowany akumulator 400 mAh

Czas czuwania (maks.)70 h
Komunikacja bezprzewodowaBluetooth
Akcesoria w zestawie

- SmartWatch lokaliztaor Garett Gps 2
- Kabel USB do ładowania
- Instrukcja w języku Polskim
- Karta gwarancyjna
- Oryginalne pudełko

KolorCzarny
Wymiary

62.9 x 43.6 x 15.1 mm

Waga55 g
Pozostałe parametry

- Wersja Bluetooth Bluetooth 4.0
- Zasięg transmisji Około 10 metrów
- Wykonywanie połączeń telefonicznych, można zaprogramować 30 numerów na które osoba bliska może zadzwonić w każdej chwili, i które mogą się dodzwonić do soby bliskiej
- Lokalizacja przy pomocy aż pięciu systemów, GPS, WiFi, LBS, BDS, AGPS, lokalizator z dokładnością do 10 m pokazuje w czasie rzeczywistym gdzie znajduje się Twoja osoba bliska
- Przycisk SOS, możliwość szybkiego powiadomienia o niebezpieczeństwie osoby bliskiej, zaprogramowanej w zegarku w celu uzyskania pomocy
- Slot na kartę Sim, do poprawnej pracy Smartwatcha wymagane jest zainstalowanie aktywnej karty MicroSim bez kodu pin, z doładowanym kontem bądź ofertą abonamentową, włączonym pakietem internetowym, karta musi działać we wszystkich częstotliwościach sieci (2G, 3G,4G, LTE), musi mieć ustawioną konfiguracje APN
- Geo Ogrodzenie, umożliwia ustawienie strefy, dla dziecka lub osoby bliskiej po przekroczeniu której dostaniemy powiadomienie.  - Można zapisać 5 ogrodzeń.
- Zdalny podsłuch, po włączeniu tej funkcji przez aplikację zegarek wejdzie w jednostronne połączenie z zapisanym numerem telefonu i rodzic będzie mógł podsłuchać co aktualnie robi jego dziecko
- Odtworzenie pokonanej trasy, zegarek pozwala odtworzyć na mapie trasę jaką dziecko lub osoba bliska pokonało w ostatnim czasie
- Krokomierz, mierzy przebyty dystans

Czy ten smartwatch posiada dotykowy wyświetlacz?
Garett GPS2 nie ma wyświetlacza dotykowego.

Jaka jest dokładność GPS?
Producent podaje ją jako ~5-10 m.

Napisz opinię

Garett GPS2 - Smartwatch

Garett GPS2 - Smartwatch

Smartwatch Garett GPS2 to nowy model lokalizatora GPS dedykowany starszym dzieciom oraz seniorom. Umożliwia stały kontakt z użytkownikiem oraz pomaga ustalić jego bieżące położenie

    OkÅadka
Pobierz bezpłatną aplikację Dowear
   

Napisz opinię

Podobne produkty

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.