Withings Activité Steel HR Smartwatch

Nowy produkt

Withings Activité Steel HR to smartwatch, który monitoruje całą Twoją dobową aktywność fizyczną z dodatkowym pomiarem pulsu.

Bluetooth Smart   
Pobierz bezpłatna aplikację Health Mate 
Apple app  Google app

DARMOWA DOSTAWA!

Więcej szczegółów

699,00 zł

- +

Withings Activité Steel HR to pierwszy zegarek fitness z funkcją monitorowania tętna, który po pełnym naładowaniu wytrzymuje nawet do 25 dni. Klasyczny styl zegarka pozwala na noszenie go wszędzie czy to na siłownie czy w biurze podczas pracy. Dzięki aplikacji Health Mate otrzymujesz powiadomieniami bezpośrednio na ekranie Swojego smartfona.

Withings Activité Steel HR to smartwatch, który dba o serce

Tętno to doskonały wskaźnik ogólnego stanu zdrowia. Zegarek Nokia Activité Steel HR automatycznie uruchamia jego pomiar, gdy zaczynasz biec i na bieżąco pokazuje wyniki. Po treningu w powiązanej aplikacji Health Mate pojawia się spersonalizowany raport z informacjami o maksymalnej wartości tętna i ilością czasu spędzoną w poszczególnych strefach tętna – dzięki temu masz pełny wgląd w pracę swojego serca podczas ćwiczeń.

Śledzenie aktywności non stop

Withings Activité Steel HR rozpoznaje wykonywane przez użytkownika czynności (marsz, bieg, pływanie, sen) i wysyła szczegółowe raporty prosto na Twojego smartfona.

Centrum dowodzenia na przegubie

Wystarczy szybki rzut oka na nadgarstek, by sprawdzić tętno, liczbę zrobionych kroków, przebytą odległość, spalone kalorie, godzinę ustawionego alarmu i powiadomienia ze smartfona. Na eleganckiej tarczy Withings Activité Steel HR zmieszczą się wszystkie potrzebne na co dzień informacje, wyświetlone w czytelny, ale i dyskretny sposób. Naładowana bateria wystarczy nawet na 25 dni nieprzerwanej pracy- oferuje więc najdłuższą żywotność z wszystkich zegarków do monitorowania tętna dostępnych na rynku.

Wodoszczelność do 50 metrów

Ponadto Withings Activité Steel HR jest całkowicie wodoszczelny na głębokość do 50 metrów, bez obaw możesz więc zabrać go pod prysznic, na basen czy na trening w deszczowy dzień.

Smart Wake-Up™

Withings Activité Steel HR automatycznie rejestruje moment, kiedy zasypiasz, i monitoruje Twoje tętno podczas snu. Ma też funkcję cichego alarmu, który wybudzi Cię delikatnymi wibracjami na nadgarstku zamiast głośnym, nieprzyjemnym dzwonkiem. w najlepszej fazie cyklu gdy sen jest najlżejszy

Wymiary w opakowaniu: 18,3x11,6x4,7 cm 
Waga: 0,26 kg 
Gwarancja: 24 miesiące

Napisz opinię

Withings Activité Steel HR Smartwatch

Withings Activité Steel HR Smartwatch

Withings Activité Steel HR to smartwatch, który monitoruje całą Twoją dobową aktywność fizyczną z dodatkowym pomiarem pulsu.

Bluetooth Smart   
Pobierz bezpłatna aplikację Health Mate 
Apple app  Google app

DARMOWA DOSTAWA!

Napisz opinię

Podobne produkty

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.