GARMIN FĒNIX® 5S - Zegarek Sportowy

ME-GA-J615

Nowy produkt

GARMIN Fenix® 5S to zegarek został stworzony z myślą o sportowcach i osobach prowadzących aktywny tryb życia. Zegarek wyposażony jest we wszelkie niezbędne w terenie czujniki oraz systemy takie jak np. GPS, GLONASS, wysokościomierz, kompas itd.

Bluetooth Smart   Garmin Connect app icon
Pobierz bezpłatną aplikację Garmin Connect™
Apple app   Google app   

DARMOWA DOSTAWA!

Więcej szczegółów

2 361,60 zł

- +

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zastosowanym w zegarku sportowym Fenix® 5S użytkownik może monitorować na bieżąco aktualizujące się statystki oraz przeglądać je na czytelnym wyświetlaczu. 

Garmin Chroma Display ™ 

Jasny, kolorowy wyświetlacz Garmin Chroma Display ™ o wysokiej rozdzielczości z podświetleniem LED zapewnia doskonałą czytelność w każdych warunkach otoczenia. Technologia transfleksyjna, która odbija i transmituje światło w tym samym czasie, umożliwia lepszą widoczność tarczy zegarka w intensywnym świetle słonecznym.

Elegancki design i wytrzymałość w jednym

Niezwykłą wytrzymałość i gotowość do pracy, nawet w najtrudniejszych warunkach, zapewniają: stalowa konstrukcja, ramka ze stali nierdzewnej i spód z kutej skali. Garmin oferuje wiele rozwiązań dla zegarka Fenix® 5S, które różnią się rozmiarem i dopasowują do każdego nadgarstka i każdego treningu. Każda z wersji oferuje różnorodne wykończenia ze stali nierdzewnej, kombinacje pasków zegarka QuickFit ™ i zestawy funkcji premium, które zapewniają wygląd, wydajność i lekkość, aby dopasować się zarówno do estetyki, jak i wysportowanych zainteresowań.

Pomiar tętna

Ciekawą funkcją jest możliwość nadgarstkowego pomiaru tętna za pomocą technologii Elevate™. Pozwala to monitorować tętno serca bez założenia paska na klatkę piersiową. Oprócz liczenia kroków i monitorowania snu, zegarek wykorzystuje tętno, aby podać spalone kalorie i określić natężenie aktywności fizyczne.
Poza pojedynczymi funkcjami zegarka Fenix® ​​5S oferują również specjalne zestawy funkcji, które pomagają w treningach pływania, narciarstwie, golfie i sportach wiosłowych, włączając w to stand-up paddle boarding i wioślarstwo. Dla pływaków urządzenie śledzi dystans, tempo, liczbę uderzeń i wiele więcej. Tryb Ski / Board umożliwia szybkie, szybkie, pionowe upuszczanie i automatyczny licznik biegów (z automatyczną pauzą dla linii windy) i więcej na wyciągnięcie ręki. Zestaw funkcji dla sportów łopatkowych obejmuje liczbę uderzeń, liczbę uderzeń, a nawet odległość na skok. Tryb golfowy pozwala uzyskać metraż z przodu, tyłu i środka zieleni dla dowolnego pojedynczego kursu pobranego z Garmin Connect - a także dodaje ulepszenia, takie jak śledzenie statystyk.

Garmin Connect

Treningi i wyścigi zyskają zupełnie nowe oblicze, dzięki bezpłatnemu serwisowi społecznościowemu Garmin Connect, w którym można zapisywać, planować i udostępniać swoje ćwiczenia. Po zakończeniu aktywności z wykorzystaniem profilu aktywności Multisport w urządzeniu czas etapu i przejścia jest zapisywany w jednym pliku w celu zapewnienia łatwiejszego wyświetlania i udostępniania. Poszczególne zakładki zapewniają dostęp do szczegółowych danych odnoszących się do każdego z etapów.

Istnieje wiele sposobów synchronizacji danych z serwisem Garmin Connect. Fenix® 5S może przesyłać dane z użyciem aplikacji Garmin Connect™ Mobile w smartfonie za pośrednictwem połączenia Bluetooth®. Można także ustawić jeden lub kilka hotspotów Wi-Fi®, przy użyciu których zegarek będzie automatycznie synchronizować dane z serwisem Garmin Connect, gdy tylko znajdzie się w ich zasięgu. Można także zsynchronizować urządzenie z komputerem osobistym, korzystając z połączenia USB.

Po sparowaniu zegarka ze smartfonem i aplikacją Garmin Connect Mobile można korzystać z dodatkowych funkcji, które ułatwiają pozostawanie w kontakcie podczas biegu, jazdy na rowerze lub wyścigu. Funkcja śledzenia na żywo umożliwia zapraszanie innych osób za pośrednictwem poczty e-mail lub serwisów społecznościowych do śledzenia Twoich wyników i lokalizacji na mapie w czasie rzeczywistym. Funkcja powiadomień z telefonu pozwala przeglądać wiadomości e-mail i SMS oraz alerty w zegarku po sparowaniu urządzenia ze zgodnym urządzeniem z systemem Android™ lub urządzeniem firmy Apple®. Po sparowaniu Fenix® 5S z telefonem i aplikacją Garmin Connect Mobile możliwe jest przesłanie ukończonych treningów bezpośrednio po ich zakończeniu.


SPECYFIKACJA:
- Niewielkie rozmiary 
- Technologia nadgarstkowego pomiaru tętna Elevate
- Konstrukcja ramki ze stali nierdzewnej ze zintegrowaną anteną EXO li
- Fabrycznie załadowane profile aktywności dla różnych dyscyplin sportowych i przygód
- Dostęp do statystyk 
- Funkcje online obejmujące powiadomienia z telefonu, automatyczne przesyłanie danych do bezpłatnego sportowego serwisu społecznościowego Garmin Connect oraz możliwość personalizacji dzięki darmowym tarczom zegarka i aplikacjom ze sklepu Connect IQ
- Ustalanie pozycji przez systemy GPS i GLONASS
- Wysokościomierz barometryczny i 3-osiowy kompas z żyroskopem
- Szafirowe szkiełko gwarantujące doskonałą trwałość w trudnych warunkach
- Wodoszczelność 10 ATM
- Wymiary urządzenia (szerokość × wysokość × grubość): 42 mm × 42 mm × 14,5 mm
- Waga: 67 g
- Materiał obiektywu: szkiełko
- Materiał ramki: stal nierdzewna
- Obudowa: stal nierdzewna
- Materiał paska: silikon
- Paski do zegarka QuickFitTak (20 mm)
- Wodoszczelny (10 ATM)
- Bateria: litowo-jonowa
- Typ wyświetlacza: czytelny w słońcu, odblaskowo-przezroczysty, Memory-In-Pixel (MIP)
- Wymiary wyświetlacza (szerokość × wysokość): 27,94 mm × 27,94 mm
- Rozdzielczość wyświetlacza (szerokość × wysokość): 218 × 218 pikseli
- Czas działania baterii: do 14 godz. (tryb GPS / HR), do 35 godz. (tryb UltraTrac), do 9 dni (tryb oszczędny)
- Pamięć / historia: 64 MB (dostępne 54 MB)

Napisz opinię

GARMIN FĒNIX® 5S - Zegarek Sportowy

GARMIN FĒNIX® 5S - Zegarek Sportowy

GARMIN Fenix® 5S to zegarek został stworzony z myślą o sportowcach i osobach prowadzących aktywny tryb życia. Zegarek wyposażony jest we wszelkie niezbędne w terenie czujniki oraz systemy takie jak np. GPS, GLONASS, wysokościomierz, kompas itd.

Bluetooth Smart   Garmin Connect app icon
Pobierz bezpłatną aplikację Garmin Connect™
Apple app   Google app   

DARMOWA DOSTAWA!

Napisz opinię

Podobne produkty

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.