GARMIN Fēnix® 3 HR - Zegarek Sportowy

Zegarek GARMIN Fēnix® 3 HR Zobacz większe

ME-GA-J612

Nowy produkt

Garmin Fēnix® 3 HR to wytrzymały zegarek sportowy z GPS dla ludzi aktywnych fizycznie. Obsługa GPS + GLONASS zapewnia szybkie i dokładne wyszukanie pozycji, a czytelny wyświetlacz 1,2” umożliwia korzystanie nawet w silnym świetle.

Bluetooth Smart   gc.png
Pobierz bezpłatną aplikację Garmin Connect™
Apple app   Google app   

DARMOWA DOSTAWA!

Więcej szczegółów

Stan: Chwilowo niedostępny

2 786,69 zł

Elegancki zegarek sportowy Garmin Fēnix® 3 HR wyposażony jest w ochronną folię PVD ze stali nierdzewnej i przyciski otoczone silikonową taśmą oraz wzmocnioną obudowę dla dodatkowej wytrzymałości.

Wyświetlacz Garmin Chroma Display™

Wysokiej rozdzielczości wyświetlacz z podświetleniem LED, który z powodzeniem można oglądać w świetle słonecznym. Garmin Fēnix® 3 HR jest wodoszczelny do 100 metrów i ma żywotność baterii do 40 godzin w trybie oszczędzania baterii UltraTrac™, 16 godzin w trybie GPS i do 2 tygodni w trybie smartwatch (wszystko zależy od ustawień).

Garmin Fēnix® 3 HR i pomiar tętna 

Ciekawą funkcją jest możliwość nadgarstkowego pomiaru tętna za pomocą technologii Elevate™. Pozwala to monitorować tętno serca bez założenia paska na klatkę piersiową. Oprócz liczenia kroków i monitorowania snu, zegarek wykorzystuje tętno, aby podać spalone kalorie i określić natężenie aktywności fizyczne.

Poprawiaj efektywność treningów z Garmin Fēnix® 3 HR

Garmin Fēnix 3 HR pomoże Ci monitorować trening i regenerację, tak abyś mógł lepiej przygotować się do zawodów lub cyklu treningowego. Status szkolenia to nowe narzędzie do monitorowania wydajności, które automatycznie ocenia Twoją najnowszą historię ćwiczeń i wskaźniki wydajności, aby poinformować Cię, czy szkolisz się produktywnie, osiągasz szczyt lub nadmiernie się wysilasz. Nowa anaerobowa miara efektów treningowych otwiera okno wglądu do krytycznego wymiaru treningu, informując cię, jak trening poprawia zdolność do przekraczania limitów. Możesz nawet zobaczyć swoje ogólne obciążenie treningowe, które mierzy objętość treningu z ostatnich 7 dni i porównuje go z optymalnym zakresem przydatności i najnowszej historii treningu

Nawigacja

Zegarek Garmin Fēnix® 3 HR zapewnia wszechstronne funkcje nawigacyjne i monitorujące, dzięki którym można poruszać się po ścieżce i poza nią, korzystając z funkcji GPS plus ABC (wysokościomierz, barometr i kompas). Funkcja TracBack nawiguje z powrotem do punktu początkowego w taki sam sposób, w jaki przyszedłeś. Wbudowane czujniki dostarczają informacji o kursie i zmianach pogody. Zapisuje on dziennik śladów GPS. Pozwala również na oznaczenie lokalizacji, takich jak linia start / meta, punkt kontrolny kursu lub pole namiotowe, pojazd lub inny punkt zainteresowania. Dzięki zegarkowi możesz także tworzyć i śledzić kursy. Zegarek Garmin Fēnix® 3 HR jest wyposażony zarówno w funkcję ANT +, jak i inteligentne funkcje Bluetooth®3 do bezprzewodowego udostępniania lokalizacji, tras i skrzynek.

Garmin Connect™

Treningi i wyścigi zyskają zupełnie nowe oblicze, dzięki bezpłatnemu serwisowi społecznościowemu Garmin Connect™, w którym można zapisywać, planować i udostępniać swoje ćwiczenia. Po zakończeniu aktywności z wykorzystaniem profilu aktywności Multisport w urządzeniu czas etapu i przejścia jest zapisywany w jednym pliku w celu zapewnienia łatwiejszego wyświetlania i udostępniania. Poszczególne zakładki zapewniają dostęp do szczegółowych danych odnoszących się do każdego z etapów.

Istnieje wiele sposobów synchronizacji danych z serwisem Garmin Connect™. Fēnix® 3 HR może przesyłać dane z użyciem aplikacji Garmin Connect™ Mobile w smartfonie za pośrednictwem połączenia Bluetooth®. Można także ustawić jeden lub kilka hotspotów Wi-Fi®, przy użyciu których zegarek będzie automatycznie synchronizować dane z serwisem Garmin Connect™, gdy tylko znajdzie się w ich zasięgu. Można także zsynchronizować urządzenie z komputerem osobistym, korzystając z połączenia USB.

Po sparowaniu zegarka ze smartfonem i aplikacją Garmin Connect Mobile™ można korzystać z dodatkowych funkcji, które ułatwiają pozostawanie w kontakcie podczas biegu, jazdy na rowerze lub wyścigu. Funkcja śledzenia na żywo umożliwia zapraszanie innych osób za pośrednictwem poczty e-mail lub serwisów społecznościowych do śledzenia Twoich wyników i lokalizacji na mapie w czasie rzeczywistym. Funkcja powiadomień z telefonu pozwala przeglądać wiadomości e-mail i SMS oraz alerty w zegarku po sparowaniu urządzenia ze zgodnym urządzeniem z systemem Android™ lub urządzeniem firmy Apple®. Po sparowaniu Fēnix® 3 HR z telefonem i aplikacją Garmin Connect Mobile możliwe jest przesłanie ukończonych treningów bezpośrednio po ich zakończeniu.
SPECYFIKACJA:

- Pomiar pulsu
- Metoda pomiaru: wbudowany pomiar pulsu w zegarek
- Wbudowany GPS
- Obsługiwane aktywności:
 • bieg
 • kolarstwo
 • multisport
 • pływanie
- Bluetooth
- Typ ekranu: ekran dotykowy
- Rozdzielczość ekranu: 218 x 218 pikseli  
- Funkcje:
 • akcelerometr 
 • alarm 
 • asystent odpoczynku 
 • czas i jakość snu 
 • dynamika biegu 
 • kalendarz 
 • kompas cyfrowy 
 • krokomierz 
 • licznik kalorii 
 • osobiste rekordy 
 • pomiar dystansu 
 • pomiar tempa 
 • powiadomienia 
 • pułap tlenowy 
 • sterowanie muzyką 
 • symulator wyścigu 
 • wibracje 
 • wskaźnik aktywności 
 • wysokościomierz 
 • znajdź mój telefon 
- Rodzaj baterii: litowo - jonowa 
- Maksymalny czas pracy: 20 godz. 
- Maksymalny czas pracy:42 dni 
- Wodoszczelność: 10 ATM 
- Wymiary: 51 x 51 x 16 mm 
- Waga: 82 g 
- Zawartość zestawu kabel USB 
- Zasilacz sieciowy

Napisz opinię

GARMIN Fēnix® 3 HR - Zegarek Sportowy

GARMIN Fēnix® 3 HR - Zegarek Sportowy

Garmin Fēnix® 3 HR to wytrzymały zegarek sportowy z GPS dla ludzi aktywnych fizycznie. Obsługa GPS + GLONASS zapewnia szybkie i dokładne wyszukanie pozycji, a czytelny wyświetlacz 1,2” umożliwia korzystanie nawet w silnym świetle.

Bluetooth Smart   gc.png
Pobierz bezpłatną aplikację Garmin Connect™
Apple app   Google app   

DARMOWA DOSTAWA!

Napisz opinię

Podobne produkty

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.