Garett KIDS 5 - Smartwatch dla dzieci

Nowy produkt

Smartwatch Garett KIDS 5 to smartwatch dla dzieci z lokalizatorem GPS, wbudowanym aparatem, funkcją telefonu, dotykowym ekranem oraz latarką LED. Już nie musisz zastanawiać się, gdzie jest Twoje dziecko oraz martwić się o jego bezpieczeństwo.

  OkÅadka
Pobierz bezpłatną aplikację Garett Tracker
  

Więcej szczegółów

349,00 zł

- +

Smartwatch dla dzieci Garett KIDS 5 to zegarek, który zapewnia spokój opiekunom oraz bezpieczeństwo dzieciom, przy zachowaniu ich swobody.  Urządzenie umożliwia stały kontakt między rodzicem, a dzieckiem, ustalając przy tym jego bieżącą lokalizację. Rodzic jest informowany również wtedy,  gdy dziecko ściągnie zegarek z ręki albo gdy zegarek się rozładowuje.

Niewątpliwie do najważniejszych funkcji urządzenia należą:
  • Funkcja lokalizacji na mapie - możesz dokładnie namierzyć swoje dziecko na mapie GPS Twojego telefonu lub prześledzić pokonaną przez niego trasę.
  • Przycisk SOS- po wciśnięciu tego przycisku dziecko może natychmiast wezwać pomoc w sytuacji niebezpieczeństwa. Zegarek przesyła sygnał SOS wraz z pozycją zegarka na mapie wiadomością, która wysyłana jest do trzech wybranych przez rodzica osób.
  • Kontrolowanie połączeń - opiekun poprzez aplikację w smartfonie może zadecydować jakie numery mogą się do dziecka dodzwonić oraz na które numery dziecko może zadzwonić ze swojego zegarka. Numery, które nie będą  wpisane do spisu telefonów nie dodzwonią się do niego, a także dziecko nie będzie mogło zadzwonić na nie. Istnieje możliwość włączenia blokady czasowej połączeń w obie strony, np. w momencie, gdy dziecko ma zajęcia szkolne.
  • Funkcja zdalnego podsłuchu- gdy rodzic włączy tę funkcję ma możliwość słuchania tego, co dzieje się w otoczeniu jego pociechy w dowolnym czasie. Zegarek nie pokaże żadnych informacji o włączeniu funkcji.
  • Geosiatka- gdy użytkownik zegarka przekroczy granicę terenu, którą wyznaczają w aplikacji rodzice, natychmiast są oni o tym informowani.
  • Wbudowany telefon - w urządzeniu można umieścić kartę sim, dzięki czemu dziecko może odebrać i wykonać połączenie telefoniczne. To z pewnością dużo bardziej bezpieczne rozwiązanie niż zwykły telefon komórkowy, tym bardziej że posiada wodoodporną obudowę IP54. Dodatkowo możliwa jest zdalna blokada funkcji zegarka lub blokada w wyznaczonych godzinach. Co więcej, istnieje możliwość wysyłania notatek głosowych w dwóch kierunkach, rodzic-dziecko i dziecko - rodzic. Nie trzeba wtedy wykonywać połączeń telefonicznych, a wszystkie nagrania zapisane zostaną w aplikacji, by móc ponownie je odtwarzać.
  • Dbaj o zdrowie dziecka - zegarek ma również wbudowany krokomierz z licznikiem pokonanego dystansu i spalonych kalorii oraz monitoring snu.
Zegarek nie jest wyposażony w kartę sim, sprzedawany bez żadnego abonamentu lub innych dodatkowych opłat.

Specyfikacja: 
Model Garett Kids 5
Przekątna ekranu 1,22''
Procesor

MTK MT6261

Aparat fotograficzny Tak
Bateria

Wbudowany akumulator 450 mAh,

Czas czuwania (maks.) 70 h
Akcesoria w zestawie

- Kabel USB do ładowania
- Instrukcję w języku Polskim
- Kartę gwarancyjną (gwarancja 12 miesięcy)
- Oryginalne pudełko

Kolor Czarny
Wymiary

- Wymiary tarczy: 48 x 41 x 17 mm
- Wymiary paska: około 22 cm

Waga 42 g
Pozostałe parametry

- Czułość GPS -159dBm
- Dokładność GPS ~5-10 metrów
- Materiał Silikon
- Moduł GSM GSM 850/900/1800/1900 MHz
- Wbudowana latarka LED
- Wykonywanie połączeń telefonicznych
- Lokalizacja przy pomocy GPS, LBS, WiFi...
- Przycisk SOS
- Slot na kartę NanoSim
- Zdalny podsłuch
- Odtworzenie pokonanej trasy
- Alarm rozładowania
- Alarm zdjęcia
- Możliwa blokada funkcji zegarka
- System nagród
- Stoper
- Foto album
- Dwa tematy do wyboru
- Gra matematyczna
- Krokomierz


Napisz opinię

Garett KIDS 5 - Smartwatch dla dzieci

Garett KIDS 5 - Smartwatch dla dzieci

Smartwatch Garett KIDS 5 to smartwatch dla dzieci z lokalizatorem GPS, wbudowanym aparatem, funkcją telefonu, dotykowym ekranem oraz latarką LED. Już nie musisz zastanawiać się, gdzie jest Twoje dziecko oraz martwić się o jego bezpieczeństwo.

  OkÅadka
Pobierz bezpłatną aplikację Garett Tracker
  

Napisz opinię

Podobne produkty

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.