Garett KIDS 4 - Smartwatch dla dzieci

ATGTTZAKIDS4NIE

Nowy produkt

Smartwatch Garett KIDS 4 to nowoczesny smartwatch dla dzieci z funkcją lokalizatora GPS z kartą SIM i przyciskiem SOS. Posiada wiele opcji, dzięki którym mamy większą kontrolę nad najmłodszymi.

  OkÅadka
Pobierz bezpłatną aplikację Garett Tracker
  

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

339,00 zł

- +

Dzięki karcie sim, którą możemy umieścić w Garett Kids 4 mamy umożliwiony kontakt rodziców z dzieckiem. Dziecko może odebrać i wykonać połączenie do rodzica. Zegarek, który jest na ręce to dużo bezpieczniejsze rozwiązanie od zwykłego telefonu komórkowego, który dziecko może łatwo zgubić lub zniszczyć. Dodatkowo rodzic może ustawić poprzez aplikację na które numery telefonów może dzwonić ich pociecha, a niezapisane numery nie będą się mogły do niego dodzwonić. Można także włączyć czasową blokadę połączeń, np. w czasie trwania zajęć lekcyjnych lub przełączyć w tryb "Nie przeszkadzać"- czyli włączyć całkowitą blokadę funkcji zegarka.

Także bez wykonywania połączeń telefonicznych jesteśmy w stanie przesłać notatkę głosową, zarówno w kierunku rodzico-dziecko, jak i dziecko-rodzic. 

Funkcja lokalizacji GPS w Garett Kids 4 ustala na bieżąco pozycję i pozwala prześledzić pokonaną przez dziecko trasę na telefonie rodzica. Można także kontrolować położenie przez funkcję Geosiatki- gdy dziecko przekroczy granicę wyznaczoną w aplikacji przez rodzica, zostanie on o tym fakcie natychmiast poinformowany.

Zdalny podsłuch, który wbudowany jest w zegarek, pozwala słuchać co się dzieje w otoczeniu dziecka w dowolnym czasie, a wyświetlacz zegarka nie pokazuje żadnych dodatkowych informacji.

Smartwatch Garett KIDS 4 pomoże także w kontroli czasu i jakości snu dziecka oraz zmierzy ile wykonało kroków w danym dniu, jaki przebyło dystans i w jakim czasie oraz ile spaliło kalorii.

Wbudowany przycisk SOS pozwoli dziecku na szybkie wezwanie pomocy w niebezpiecznej sytuacji. Informacja o komunikacie SOS wraz z aktualnym położeniem wysyłana jest do 3 wybranych przez rodzica osób. 

Zegarek Garett Kids 4 posiada wodoszczelną i pyłoszczelną obudowę, certyfikowaną przez producenta stopniem ochrony IP67. Wszelkich ustawień i konfiguracji zegarka dokonujemy Smartfonem rodzica przy pomocy aplikacji.

Specyfikacja:

Model Garett Kids 4
Przekątna ekranu 1,22''
Procesor

MTK MT6260

Aparat fotograficzny Nie
Dźwięk

Garett Kids 4 posiada wbudowany mikrofon dzięki czemu na bieżąco możesz słyszeć co się dzieje w otoczeniu Twojego dziecka.

Bateria

Wbudowany akumulator 420 mAh,

Czas czuwania (maks.) 70 h
Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth
Akcesoria w zestawie

- SmartWatch lokalizator Garett Kids 4
- Kabel USB do ładowania
- Instrukcja w języku Polskim
- Karta gwarancyjna
- Oryginalne pudełko

Kolor Niebieski
Wymiary

Tarczy: 46.6 x 40.5 x 15.5 mm

Waga 55 g
Pozostałe parametry

- Czas ładowania Około 1 godziny
- Moduł GSM GSM 850/900/1800/1900 MHz
- Procesor MTK MT6260
- Czułość GPS -159dBm
- Dokładność GPS ~5-10 metrów
- Slot na kartę MicroSim, do poprawnej pracy Smartwatcha wymagane jest zainstalowanie karty MicroSim bez kodu pin, z doładowanym kontem bądź ofertą abonamentową, włączonym pakietem internetowym, karta musi działać we wszystkich częstotliwościach sieci (2G, 3G,4G, LTE), musi mieć ustawioną konfiguracje APN
- Geo Ogrodzenie, umożliwia ustawienie strefy placu zabaw dla dziecka po przekroczeniu której dostaniemy powiadomienie, możemy wówczas zadzwonić do dzieciaczka i zwrócić mu uwagę. Można zapisać 5 ogrodzeń.
- Zdalny podsłuch, po włączeniu tej funkcji przez aplikację zegarek wejdzie w jednostronne połączenie z zapisanym numerem telefonu i rodzic będzie mógł podsłuchać co aktualnie robi jego dziecko
- Odtworzenie pokonanej trasy, zegarek pozwala odtworzyć na mapie trasę jaką dziecko pokonało w ostatnim czasie
- Możliwa blokada funkcji zegarka, możesz zdalnie zablokować zegarek, kiedy dziecko przebywa w szkole po to, by go nie rozpraszać. Można ustawić też automatyczną blokadę w danych godzinach
- System nagród, możesz wysyłać dziecku "nagrodę" wyświetlaną na ekranie zegarka
- Krokomierz, mierzy przebyty dystans
- Monitor snu, pokazuje przespane godziny i efektywność snu

Czy ten zegarek ma tylko tapetę z delfinkiem, czy jest mozliwosc zmiany? Mam troszkę starsze dziecko i mówi, że będzie się wstydzić.
Tak, istnieje możliwość zmiany tapety.

Jaki jest czas pracy baterii? 
Producent podaje, że czas czuwania to ok. 70 godzin.

Napisz opinię

Garett KIDS 4 - Smartwatch dla dzieci

Garett KIDS 4 - Smartwatch dla dzieci

Smartwatch Garett KIDS 4 to nowoczesny smartwatch dla dzieci z funkcją lokalizatora GPS z kartą SIM i przyciskiem SOS. Posiada wiele opcji, dzięki którym mamy większą kontrolę nad najmłodszymi.

  OkÅadka
Pobierz bezpłatną aplikację Garett Tracker
  

Napisz opinię

Podobne produkty

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.