Fibaro Starter Kit - Zestaw Startowy Domotyki

SHFIBZPSKIT0000

Nowy produkt

Zestaw Startowy Domotyki Fibaro Starter Kit to system inteligentnego domu, który składa się z sześciu urządzeń. Przyrządy te pomogą chronić Twój dom i rodzinę przez całą dobę. Działa w bezprzewodowej sieci Z-Wave.

Z-Wave    DARMOWA WYSYŁKA!

Więcej szczegółów

1 995,99 zł

- +

Zestaw Startowy Domotyki Fibaro Starter Kit - Opis produktu

Zestaw Startowy Domotyki Fibaro Starter Kit to urządzenia, które posiadają nieskończenie wiele możliwości ustawień zgodnych z oczekiwaniami użytkownika. Instalacja zestawu jest bardzo szybka i łatwa, a urządzenia gotowe są do użytku już po kilku minutach. Nie można przejść też obojętnie obok wyglądu urządzeń. Stanowi to dodatkowo atut bowiem wszystkie urządzenia cechują się designerskim wyglądem, co tylko wzbogaci wnętrze pomieszczeń. System ten pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze i podnieść komfort życia.

Fibaro Starter Kit - zawartość zestawu

  • Home Center Lite
  • Motion Sensor - Czujnik ruchu
  • Smoke Sensor - Czujnik dymu
  • Flood Sensor - Czujnik zalania
  • Door/Window Sensor - Kontaktron
  • Wall Plug - Wtyczka.

Home Center Lite

To centralka zarządzająca systemem FIBARO oraz innymi systemami, które oparte są o protokół Z-Wave. Czujniki FIBARO oraz pozostałe Z-Wave łączą się ze sobą bardzo szybko, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Urządzenie zapisuje również wyposażone jest w inteligentny system do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych z chmury.

Motion Sensor - Czujnik ruchu

Został stworzony, by poinformować Cię o nieproszonych gościach. Czujnik w momencie zintegrowania go z innymi urządzeniami, daje możliwość podjęcia dalszych kroków w celu ochrony, np. zamki w drzwiach, które sterowane są elektrycznie zamkną się automatycznie.

Smoke Sensor - Czujnik dymu

Czujnik natychmiastowo wykrywa dym w pomieszczeniu. W chwili zagrożenia system za pomocą połączonych urządzeń podejmie działania mające na celu ochronę i zminimalizowanie strat materialnych. Przy odpowiedniej konfiguracji wyznaczona zostanie najkrótsza droga do ewakuacji oraz zostaną odcięte prąd i tlen w zadymionym pomieszczeniu.

Flood Sensor - Czujnik zalania 

Daje możliwość jak najszybszego działania w momencie wykrycia wycieku. Można go umieścić nawet w trudno dostępnych miejscach dzięki jego kompaktowym rozmiarom.

Door/Window Sensor - Kontaktron 

To magnetyczny czujnik otwarcia, który jest całkowicie bezprzewodowy (zasilany bateryjnie), który ma różne możliwości montażu: w oknach, w drzwiach, w roletach czy w bramach garażowych. Daje możliwość stworzenia wielu scen i zintegrowania z systemami bezpieczeństwa i monitoringu.

Wall Plug - Wtyczka 

To inteligentna wtyczka- zdalnie sterowany włącznik sprzętów elektronicznych z dodatkową funkcją w postaci pomiaru zużytej energii. Forma tzw. "przejściówki" pozwala na kontrolę innych urządzeń. Sprawdza się do każdego gniazdka elektrycznego. 

Napisz opinię

Fibaro Starter Kit - Zestaw Startowy Domotyki

Fibaro Starter Kit - Zestaw Startowy Domotyki

Zestaw Startowy Domotyki Fibaro Starter Kit to system inteligentnego domu, który składa się z sześciu urządzeń. Przyrządy te pomogą chronić Twój dom i rodzinę przez całą dobę. Działa w bezprzewodowej sieci Z-Wave.

Z-Wave    DARMOWA WYSYŁKA!

Napisz opinię

Podobne produkty

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.