iHealth Air Oxygen - Pulsoksymetr Na Palec

PO3M

Nowy produkt

Bezprzewodowy Pulsoksymetr Na Palec iHealth Air Oxygen z aplikacją to wiarygodny sposób na sprawdzanie saturacji, nasycenia krwi tlenem (nasycenie krwi tętniczej tlenem, SpO2), tempa bicia serca (BPM) oraz indeks perfuzji (PI). 

Bluetooth Smart   unnamed.png
Pobierz bezpłatną aplikację iHealth MyVitals
Apple app   Google app

Więcej szczegółów

Stan: Chwilowo niedostępny

279,00 zł

Pulsoksymetr Na Palec iHealth Air Oxygen z aplikacją to bardzo lekki, przenośny pulsoksymetr do pomiarów w sposób całkowicie nieinwazyjny na opuszku palca. Uzyskane wyniki możesz od razu śledzić bezpośrednio na wyświetlaczu pulsoksymetru. Umożliwia to zapamiętywanie i śledzenie wyników, a także daje możliwość udostępniania danych  innym: trenerowi, lekarzowi lub bliskiej osobie. 

iHealth Air Oxygen posiada wygodny wyświetlacz LED, który wskazuje SpO2 i tętno. Pulsoksymetr łączy się przez Bluetooth z urządzeniem mobilnym zużywając niewiele energii. Bezpłatna aplikacja iHealth MyVitals pozwala na tworzenie raportów, śledzenie trendów i przechowywanie danych w bezpłatnej chmurze iHealth.

iHealth Air Oxygen_baner

Wszystkie produkty oraz aplikacje iHealth (MyVitals & Gluco Smart) współpracują z Apple HealthKit oraz Samsung S Health, co pozwala na wygodne korzystanie z aplikacji innych producentów i przesyłanie do nich zgromadzonych danych z chmury iHealth.SPECYFIKACJA:

- Wyświetlacz LCD
- Bluetooth 4.0
- Pomiar saturacji krwi tlenem (nasycenie krwi tętniczej tlenem, SpO2), tempo bicia serca (BPM) oraz indeks perfuzji (PI)
- Monitorowanie i podgląd wyników 
- Pojemna pamięć
- Bateria: 3.7V li-ion, 300mAh
- Zakres pomiaru SpO2: 70-99%
- Dokładność pomiaru SpO2: 70 - 99%, ±2%; <70%
- Zakres pomiaru tętna: 30-250bpm
- Dokładność pomiaru tętna: ±2bpm lub ±2%
- Temperatura przechowywania: -20°C ~ 55°C
- Temperatura pracy urządzenia: 5°C ~ 40°C
- Wymiary 6,2 x 3,3 x 2,8 cm
Kompatybilność:
a) iOS (wersja 7.0 i wyższa): iPhone (4s, 5/5s/5C, 6/6 Plus, 6s/6s Plus); iPad (Air, Air 2, Mini, Mini 2, Mini 3, Pro); iPad (3 i 4 generacji); iPod Touch (5 i 6 generacji)
b) Android (wersja 4.0 i wyższa): Samsung Galaxy (S6 Edge, S6, S5, S4, S3, Note 3, Note 2), HTC One M7, LG Nexus 4 i Nexus 5, Motorola Nexus 6

Pulsoksymetr iHealth Wireless nie włącza się.
Poziom naładowania akumulatora może być za niski. Naładuj urządzenie za pomocą dołączonego kabla USB.

Co  zrobić, jeśli połączenie Bluetooth nie działa?
Uruchom ponownie urządzenie mobilne. Następnie uruchom ponownie pulsoksymetr przytrzymując przycisk przez około 8 sekund.

Dlaczego urządzenie po wykonaniu testu nie wykazuje żadnych wyników?
Upewnij się, że palec jest prawidłowo włożony. Otwórz zacisk pulsoksymetru, a następnie umieść palec środkowy, serdeczny lub palec wskazujący lewej ręki w otworze gumowym stroną z gwoździem w dół. Trzymając palec we właściwej pozycji, zachowaj spokój i przetestuj go ponownie.

Dlaczego aplikacja "iHealth SpO2" nie może znaleźć pulsoksymetru iHealth?
Uruchom ponownie urządzenie mobilne. Następnie zrestartuj pulsoksymetr bezprzewodowy iHealth Wireless, przytrzymując przycisk przez około 8 sekund.

Jak wyczyścić pulsoksymetr?
Zalecamy czyszczenie pulsoksymetru raz w tygodniu, ostrożnie wacik wewnątrz urządzenia miękką ściereczką lub wacikiem z alkoholem. Nie nalewaj alkoholu bezpośrednio na urządzenie.

Czym jest nasycenie tlenem (SpO2)? Jaki jest normalny zakres dla SpO2?
Nasycenie tlenem (SpO2) jest miarą ilości tlenu, którą przenosi twoja krew, jako procent maksymalnej ilości, jaką może przenieść. Dla zdrowego osobnika normalny SpO2 powinien wynosić od 96% do 99%. Wysokie wysokości i inne czynniki mogą wpływać na to, co jest normalne dla danej osoby.

Jakie czynnikii mogą wpływać na odczyt wyniku?
Zimne dłonie, słaby puls, ruchy dłoni, paznokieć i paznokcie akrylowe są jednymi z najczęstszych czynników, które mogą wpływać na odczyt i powodować niedokładne wyniki.

Co to jest Indeks Perfuzji?
Indeks Perfuzji, czyli PI, to względna ocena siły impulsu w miejscu monitorowania. PI waha się od 0,01% (bardzo słaba siła impulsu) do 20% (bardzo silna siła pulsu). PI jest liczbą względną i jest różna w zależności od miejsca monitorowania i od pacjenta do pacjenta, ponieważ warunki fizjologiczne są różne.


Napisz opinię

iHealth Air Oxygen - Pulsoksymetr Na Palec

iHealth Air Oxygen - Pulsoksymetr Na Palec

Bezprzewodowy Pulsoksymetr Na Palec iHealth Air Oxygen z aplikacją to wiarygodny sposób na sprawdzanie saturacji, nasycenia krwi tlenem (nasycenie krwi tętniczej tlenem, SpO2), tempa bicia serca (BPM) oraz indeks perfuzji (PI). 

Bluetooth Smart   unnamed.png
Pobierz bezpłatną aplikację iHealth MyVitals
Apple app   Google app

Napisz opinię

Podobne produkty

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.