Withings Pulse HR - Fitness Tracker

IMAWIPHR

Nowy produkt

Withings Pulse HR Fitness Tracker to zaawansowany monitor aktywności, który pozwala bez wysiłku śledzić codzienną aktywność i wszystkie sesje treningowe.
Bluetooth Smart   
Pobierz bezpłatna aplikację Health Mate tutaj:
Apple app  Google app

Więcej szczegółów

499,99 zł

- +

Withings Pulse HR to idealny partner do codziennych aktywności czy zaawansowanych treningów, który pomoże Ci dowiedzieć się więcej o sobie. Stworzony został z wyjątkowych i trwałych materiałów. Ze stali  nierdzewnej została wykonana koperta urządzenia oraz wytrzymałego poliwęglanu. Jego minimalistyczny styl sprosta każdej sytuacji, a dzięki długiej pracy baterii (20 dni na jednym ładowaniu), możesz w końcu i zapomnieć o ciągłym noszeniu ze sobą kabli.
                 
Dane zbierane przez tracker Withings Pulse HR trafią do aplikacji Health Mate, która jest przy okazji platformą do analizowania ogólnego stanu zdrowia i śledzenia postępów sportowych. Pulse HR to zaawansowany monitor aktywności, który pozwala bez wysiłku śledzić codzienną aktywność i sesje treningowe. Zawiera monitoring tętna, aby pomóc Ci w jak najlepszym wykorzystaniu treningów. Połączenie z GPS telefonu pokaże przebyte przez Ciebie trasy, a automatyczny pomiar snu - codzienną jakość twojego snu.

Wszystkie te informacje 
jak i wiele więcej znajdziesz w aplikacji pokazane w czytelnych wykresach i mapach. Ponadto będziesz zawsze w kontakcie ze znajomymi dzięki powiadomieniom, które możesz dostosować do swoich potrzeb. 
Spaceruj, biegaj, pływaj bez spoglądania na ekran: te oraz ponad 10 innych aktywności fizycznych są rejestrowane przez Withings Pulse HR automatycznie, aby zapewnić Ci najlepszy wgląd w Twoje zdrowie, natomiast codzienne cele aktywności w aplikacji Health Mate pomogą zainspirować Cię do codziennych postępów.

W ofercie najważniejszych cech i możliwości opaski znajdziemy: 
  • monitor tętna podczas treningu
  • pomiar aktywności fizycznych
  • pomiar i analiza jakości snu
  • wodoszczelność do 50 m
  • tryb Multi-Sport
  • cichy alarm wibracyjny
  • wyświetlacz OLED
  • wyświetlanie powiadomień (wiadomości tekstowe, wydarzenia, powiadomienia z aplikacji)
  • Kompatybilność z iPhone, iPad lub iPod Touch z iOS 10 lub nowszym; Smartphone lub tablet z systemem Android 6 lub nowszym (Android 4.3 lub nowszy opcja bez powiadomień)
Poprawianie zdrowia na co dzień polega na opiece nad najważniejszym z naszych mięśni, czyli sercem. Wzmocnienie serca może być doskonałym sposobem na zbudowanie wytrzymałości, a znajomość poziomu tętna może pomóc Ci szybciej osiągnąć upragniony cel.

Napisz opinię

Withings Pulse HR - Fitness Tracker

Withings Pulse HR - Fitness Tracker

Withings Pulse HR Fitness Tracker to zaawansowany monitor aktywności, który pozwala bez wysiłku śledzić codzienną aktywność i wszystkie sesje treningowe.
Bluetooth Smart   
Pobierz bezpłatna aplikację Health Mate tutaj:
Apple app  Google app

Napisz opinię

Podobne produkty

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.