Polar A300 - Zegarek z pulsometrem

ME-PO-J081

Nowy produkt

Polar A300 to zegarek z pulsometrem do monitorowania aktywności. To zegarek który motywuje do ruchu i poprawy wyników. Monitoruj swoją dzienną aktywność, treningi oraz sen z zegarkiem Polar A300!
   FlowAppIcon.png
Pobierz bezpłatną aplikację Polar Flow 
   

Więcej szczegółów

Stan: Chwilowo niedostępny

481,66 zł

KONTROLUJ SWOJĄ KONDYCJĘ

Polar A300 z monitorem aktywności i pulsometrem został stworzony do kontrolowania ruchu. Zegarek mierzy nawet najmniejszą aktywność. Wyświetla liczbę kroków, przebyty dystans i spalone kalorie. Motywuje również do osiągania celów związanych z aktywnością. Jeśli zbyt długo siedzisz, zegarek wibracjami daje znać, że czas się ruszyć i przedstawia praktyczne wskazówki na osiąganie dziennego celu. Dzięki funkcji pulsometru i pomiarom stref tętna w prosty sposób możesz monitorować intensywność treningu i ćwiczyć według odpowiednich programów opartych na pomiarze pracy serca.
Jeżeli z jakiś powodów musiałeś zaprzestać treningów, to po dłuższej przerwie z pomocą przyjdzie Energy Pointer, który szybko pomoże odzyskać formę. Test wydolności Polar Fitness Test mierzy Twoją wydolność tlenową w czasie spoczynku, w zaledwie pięć minut. Na podstawie uzyskanego wyniku szacowana jest maksymalna zdolność Twojego organizmu do przyswajania tlenu (VO2max). Testy wydolności zmotywują Cię i zainspirują do rozpoczęcia, kontynuowania czy zintensyfikowania treningu.

POLAR A300 IDEALNY NA CODZIEŃ 

Połącz swój telefon z Zegarkiem Sportowym Polar A300 i bądź w kontakcie ze znajomymi gdziekolwiek jesteś. Otrzymasz powiadomienia o połączeniach, wiadomościach oraz powiadomienia z aplikacji społecznościowych. Nawet gdy nie masz pod ręką telefonu, możesz przeczytać wiadomości na wyświetlaczu Polar A300. Zegarek powiadamia również o zapisanych w kalendarzu spotkaniach i zadba o to, aby udało Ci się zdążyć na czas.

POPORAW WYNIKI Z POLAR FLOW 

Polar Flow to kompleksowy serwis do monitorowania treningów i dziennej aktywności użytkownika. Wyniki z powodzeniem możesz przekładać i analizować na komputerze lub jak wolisz na jakimkolwiek innym urządzeniu  mobilnym. Udzielaj się i dziel wynikami ze społecznością. Obserwuj znajomych, dołączaj do grup by poznać nowe osoby i wspólnie podejmujcie wyzwania i prowadźcie zdrowy styl życia. 
Specyfikacja:
- Pulsometr z czujnikiem tętna
- Całodobowy pomiar aktywności
- Pomiar czasu i jakości snu
- Pomiar ilości spalonych kalorii 
- Krokomierz 
- Powiadomienia o połączeniach i sms-ch 
- Powiadomienie o braku aktywności
- Alarm wibracjami 
- Bluetooth® Smart 
- Pojemna pamięć 
- Wodoodporność: tak, do 30 m
- Czas działania baterii: 4 tygodnie
- Kolor: czarny
- Waga: 48g
- Grubość: 12,7 mm
- Złącze USB
Obsługa serwisu internetowego Polar Flow w systemach Mac OS X 10.6 lub nowszych oraz Windows XP, 7, 8


Napisz opinię

Polar A300 - Zegarek z pulsometrem

Polar A300 - Zegarek z pulsometrem

Polar A300 to zegarek z pulsometrem do monitorowania aktywności. To zegarek który motywuje do ruchu i poprawy wyników. Monitoruj swoją dzienną aktywność, treningi oraz sen z zegarkiem Polar A300!
   FlowAppIcon.png
Pobierz bezpłatną aplikację Polar Flow 
   

Napisz opinię

Podobne produkty

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.