Garmin Vivoactive® 3 - Zegarek Sportowy

ME-GA-J132

Nowy produkt

Garmin Vivoactive® 3 to zegarek sportowy, który monitoruje aktywność fizyczną. Teraz możesz biegać, ćwiczyć na siłowni, tańczyć czy maszerować, a Vivoactive® 3 będzie nieodzownym towarzyszem każdego wysiłku fizycznego.

Bluetooth Smart   farmin app icon
Pobierz bezpłatną aplikację Garmin Connect™
Apple app   Google app   

DARMOWA DOSTAWA!

Więcej szczegółów

Stan: Chwilowo niedostępny

1 320,42 zł

Garmin Viviactive 3 - Od treningu do płacenia! 

Garmin Vívoactive® 3 to smartwatch dla osób, które prowadzą aktywny styl życia. Dokonuj płatności bezpośrednio na zegarku. Piętnaście wstępnie załadowanych aplikacji sportowych - pozwoli wybrać, w jaki sposób chcesz się dopasować z zegarkiem. Wbudowany GPS pozwala rejestrować dystans, tempo, lokalizację i więcej dla aktywności na świeżym powietrzu. Spersonalizuj swój zegarek dzięki tysiącom bezpłatnych tarcz zegarków, aplikacji i widżetów w  sklepie Connect IQ™.

Garmin Viviactive 3 i Garmin PAY

Garmin Vívoactive 3 to pierwszy zegarek z aplikacją Garmin Pay™, która pozwala płacić za zakupy za pomocą zegarka. Użyj go w dowolnym miejscu, w którym możesz dotknąć karty, aby zapłacić. Tak więc, jeśli zostawiłeś portfel w swojej szafce lub po prostu o tym zapomniałeś, ta popołudniowa caffè latte nadal może być Twoja. Wystarczy dotknąć i przejść do płatności. 

Garmin Chroma Display ™

Garmin Vivoactive 3 jest wodoszczelny, dlatego bezpiecznie można go używać do pływania i po prysznicem, jego wyświetlacz Gromin Chroma Display ™ jest łatwy do odczytania - nawet w bezpośrednim świetle słonecznym - i mieści się pod wyjątkowo wytrzymałym szkłem. Posiada również interfejs Side Swipe ™, który umożliwia szybkie przewijanie i szybką nawigację po menu i widżetach. Niezależnie od tego, czy przewijasz kciukiem lub palcem wskazującym, możesz wybrać sposób noszenia.

Doskonal swoje treningi z Garmin Vivoactive 3

Dbaj o to, aby Twój trening był świeży i orzeźwiający. Stwórz własne treningi biegowe, rowerowe, cardio lub siłowe i pobierz je na zegarek. Następnie Twój wirtualny zegarek będzie śledził ćwiczenia, powtórzenia, zestawy i czas odpoczynku.

Garmin Viviactive 3 pomiar tętna

Ciekawą funkcją w Garmin Vivoactive 3 jest możliwość nadgarstkowego pomiaru tętna za pomocą technologii Elevate™. Pozwala to monitorować tętno serca bez założenia paska na klatkę piersiową. Oprócz liczenia kroków i monitorowania snu, zegarek wykorzystuje tętno, aby podać spalone kalorie i określić natężenie aktywności fizyczne.

Garmin Connect

Treningi i wyścigi zyskają zupełnie nowe oblicze, dzięki bezpłatnemu serwisowi społecznościowemu Garmin Connect™, w którym można zapisywać, planować i udostępniać swoje ćwiczenia. Po zakończeniu aktywności z wykorzystaniem profilu aktywności Multisport w urządzeniu czas etapu i przejścia jest zapisywany w jednym pliku w celu zapewnienia łatwiejszego wyświetlania i udostępniania. Poszczególne zakładki zapewniają dostęp do szczegółowych danych odnoszących się do każdego z etapów.

Istnieje wiele sposobów synchronizacji danych z serwisem Garmin Connect™. Vivoactive® 3 może przesyłać dane z użyciem aplikacji Garmin Connect™ Mobile w smartfonie za pośrednictwem połączenia Bluetooth®. Można także ustawić jeden lub kilka hotspotów Wi-Fi®, przy użyciu których zegarek będzie automatycznie synchronizować dane z serwisem GGarmin Connect™, gdy tylko znajdzie się w ich zasięgu. Można także zsynchronizować urządzenie z komputerem osobistym, korzystając z połączenia USB.

Po sparowaniu zegarka sportowego Garmin Vivoactive 3 ze smartfonem i aplikacją Garmin Connect™ Mobile można korzystać z dodatkowych funkcji, które ułatwiają pozostawanie w kontakcie podczas biegu, jazdy na rowerze lub wyścigu. Funkcja śledzenia na żywo umożliwia zapraszanie innych osób za pośrednictwem poczty e-mail lub serwisów społecznościowych do śledzenia Twoich wyników i lokalizacji na mapie w czasie rzeczywistym. Funkcja powiadomień z telefonu pozwala przeglądać wiadomości e-mail i SMS oraz alerty w zegarku po sparowaniu urządzenia ze zgodnym urządzeniem z systemem Android™ lub urządzeniem firmy Apple®. Po sparowaniu Vivoactive® 3 z telefonem i aplikacją Garmin Connect™ Mobile możliwe jest przesłanie ukończonych treningów bezpośrednio po ich zakończeniu.
SPECYFIKACJA:

- Powiadomienia z telefonu o wiadomościach z portali społecznościowych, a także możliwość śledzenia na żywo
- Możliwość dokonywania płatności PayPal przez zbliżanie zegarka do terminala
- Możliwość wybieranie codziennie innej tarczy z pośród tysięcy bezpłatnych aplikacji ConnectIQ
- Fabrycznie wgrane aplikacje sportowe, do uprawiania sportu wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń
- Monitorowanie radzenia sobie ze stresem, monitorowanie poziomu sprawności i zarządzanie danymi dotyczącymi szacowanego wieku sprawnościowego
- Umożliwia dokonywanie płatności mobilnych bezpośrednio z zegarka 
- VivoActive 3 ma wgrane ponad 15 aplikacji sportowych 
- Wbudowany moduł GPS oraz GLONAS rejestruje dane, osiągane podczas wysiłku, zależnie od wybranej formy aktywności:

 • Bieganie
 • Bieganie w pomieszczeniu
 • Rower
 • Rower w pomieszczeniu
 • Golf
 • Siła
 • Cardio
 • Tor kryty
 • Rower
 • Spacer
 • Spacer w pomieszczeniu
 • Bieg po schodach
 • Basen
 • Yoga
 • Maszyny  eliptyczne
 • Bieganie po piętrach
 • Wiosłowanie
 • Sup (pływanie na desce z wiosłem)
 • Nart biegowe
 • Snowboard
 • Narciarstwo

- Obudowa: stal nierdzewna
- Materiał paska: Silikon
- Rozmiar etui (szer. x dł. x wys.): 43,4 x 43,4 x 11,7 mm, 127-204 mm obwodzie
- Masa: 43,0 g
- Klasa wodoszczelności: Swim, 5 ATM
- Wyposażony w ekran dotykowy
- Typ wyświetlacza: Czytelny w słońcu, odblaskowo-przezroczysty, Memory-In-Pixel (MIP)
- Wymiary wyświetlacza (szer. x wys.): średnica 30,4 mm (1,2 cala)
- Rozdzielczość wyświetlacza (szer. x wys.): 240 × 240 pikseli
- Czas działania baterii: tryb GPS: do 13 godzin Tryb zegarka: do 7 dni

Napisz opinię

Garmin Vivoactive® 3 - Zegarek Sportowy

Garmin Vivoactive® 3 - Zegarek Sportowy

Garmin Vivoactive® 3 to zegarek sportowy, który monitoruje aktywność fizyczną. Teraz możesz biegać, ćwiczyć na siłowni, tańczyć czy maszerować, a Vivoactive® 3 będzie nieodzownym towarzyszem każdego wysiłku fizycznego.

Bluetooth Smart   farmin app icon
Pobierz bezpłatną aplikację Garmin Connect™
Apple app   Google app   

DARMOWA DOSTAWA!

Napisz opinię

Podobne produkty

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.