GARMIN Forerunner® 920XT HR TriathlonBundle - Zegarek Sporotwy

ME-GA-J509

Nowy produkt

Zegarek sportowy Forerunner 920XT HR TriathlonBundle to unikalny zestaw dla sportowców trenujących wiele dyscyplin sportowych. Z zestawie znajduje się multifunkcyjny zegarek sportowy Garmin Forerunner® 920XT oraz czujniki tętna HRM-Run i HRM-Swim

Bluetooth Smart   garmin app icon
Pobierz bezpłatną aplikację Garmin Connect™
Apple app   Google app   

DARMOWA DOSTAWA!

Więcej szczegółów

Stan: Chwilowo niedostępny

2 246,55 zł

Zegarek sportowy Garmin Forerunner® 920XT HR TriathlonBundle wraz z monitorem pracy serca (HRM-Run w wersji do biegania oraz HRM-Swim do pływania) zapewnia kompleksowy zestaw treningowy dla triatlonisty. Wbudowany moduł GPS umożliwia śledzenie postępów w treningach w czasie rzeczywistym, funkcja asystenta odpoczynku powiadamia o przerwach w przypadku marszobiegów czy treningów mieszanych, zaś monitor rytmu pracy serca pozwala na dostosowanie intensywności treningu i sprawdzenie potencjału wyścigowego. Zegarek pozwala na bieżąco śledzić powiadomienia z telefonu oraz inne ważne dla użytkownika informacje.

Garmin Forerunner® 920XT z funkcjami online i dynamiką biegu dla osób uprawiających wiele dyscyplin sportowych.
- Funkcja dynamiki biegu dostarcza informacji o rytmie, odchyleniu pionowym i czasie kontaktu z podłożem.
- Urządzenie wskazuje szacowany maksymalny pułap tlenowy i jest wyposażone w funkcje symulatora wyścigu i asystenta odpoczynku.
- Dostarcza informacje na temat dystansu i tempa pływania oraz stylu pływackiego i liczby ruchów. Jest także wyposażony w funkcje dziennika ćwiczeń i pomiaru czasu odpoczynku.
- Funkcja powiadomień z telefonu pozwala przeglądać wiadomości e-mail i SMS oraz inne alerty w zegarku.
- Funkcje online: automatyczne przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect™, śledzenie na żywo i udostępnianie danych w serwisach społecznościowych.

Zegarek  doskonale pokieruje treningiem — zarówno profesjonalnego sportowca, jak i amatora. Forerunner 920XT został wyposażony w zaawansowane funkcje, takie jak dynamika biegu, szacowany pułap tlenowy, śledzenie na żywo (LiveTrack) i powiadomienia z telefonu.

Zaawansowany trening w połączeniu z monitorowaniem całodziennej aktywności

Zegarek Garmin Forerunner 920XT kryje w sobie ogromną liczbę najnowocześniejszych funkcji treningowych. Urządzenie można używać ze strojem do nurkowania i jest o 15% lżejszy od swojego poprzednika, modelu Forerunner 910XT.  Zegarek jest też wyposażony w kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, elastyczny pasek na nadgarstek z przegubami oraz tryb zegarka, dzięki czemu można go nosić przez cały dzień, ciesząc się wygodą. Funkcja monitorowania aktywności rejestruje liczbę kroków, przebieg snu i liczbę spalonych kalorii z całego dnia, dając szerszy obraz codziennej aktywności.

Bierz się do dzieła

Bez względu na to, czy trenujesz na basenie czy na otwartym akwenie, zegarek Forerunner 920XT rejestruje szczegółowe dane dotyczące pływania, w tym dystans, tempo, liczbę i tempo ruchów i wynik SWOLF. Funkcja dziennika ćwiczeń umożliwia zapisywanie ćwiczeń i serii odbić na basenie, a 2 funkcje pomiaru czasu odpoczynku pomagają w odbijaniu się od ściany basenu na czas. Alerty czasu pomagają w utrzymaniu tempa, podczas gdy alerty dystansu informują użytkownika o ukończeniu serii. Urządzenie oferuje również funkcje alertów dotyczących liczby kalorii i tempa ruchów.

Przyspiesz trening

Zegarek Garmin Forerunner 920XT jest zgodny z czujnikami prędkości, kadencji i tętna, dzięki czemu umożliwia korzystanie z zaawansowanych opcji treningowych podczas treningów na rowerze. Po sparowaniu zegarka z miernikami mocy ANT+®, w tym z urządzeniami Vector™ z jednym lub dwoma czujnikami na pedały, możliwe jest również wyświetlanie w urządzeniu danych dotyczących mocy.

W przypadku użycia czujnika tętna i miernika mocy urządzenie Forerunner 920XT umożliwia określenie podczas jazdy na rowerze szacowanego pułapu tlenowego, ułatwiając tym samym monitorowanie poziomu sprawności fizycznej. Kolorowy wskaźnik wskazuje pozycję użytkownika na tle innych sportowców z danej grupy wiekowej. Inną funkcją umożliwiającą sprawdzenie, jak użytkownik wypada na tle innych sportowców, są segmenty serwisu Garmin Connect. Po zakończeniu jazdy na rowerze i przesłaniu danych do serwisu Garmin Connect użytkownik ma możliwość sprawdzenia swojej pozycji na tablicy wyników.

Pracuj nad swoją kondycją biegową

Garmin Forerunner 920XT ułatwi Ci uzyskanie optymalnej kondycji biegowej (przy używaniu w połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run™ lub HRM-Tri™). Zegarek prowadzi 6 różnych pomiarów dynamiki biegu: kadencji, długości kroku, czasu kontaktu z podłożem, bilans czasu kontaktu z podłożem, odchylenie pionowe oraz odchylenie do długości. Zegarek 920XT jest także wyposażony w metronom z wibracyjnymi i dźwiękowymi alertami, dzięki którym urządzenie pomaga regulować rytm treningu.

Zaawansowane funkcje na podstawie tętna

W połączeniu z czujnikiem tętna zegarek Forerunner 920XT oferuje dodatkowe funkcje określające stan odpoczynku oraz potencjał wyścigowy. W pierwszej kolejności urządzenie zapewnia kontrolę odpoczynku, która na bieżąco sygnalizuje stan regeneracji sił przez kilka pierwszych minut aktywności aerobowej. Po zakończeniu aktywności aerobowej zegarek wskazuje czas, jaki powinien upłynąć przed następnym intensywnym treningiem. W przypadku użycia w połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run™ model 920XT może również wyświetlić szacowany pułap tlenowy podczas biegu. Aby określić szacowany pułap tlenowy podczas jazdy na rowerze, należy użyć czujnika tętna i miernika mocy. Na podstawie tych danych urządzenie może podawać prawdopodobne czasy wyścigów na różnych dystansach.

Kontynuuj trening oparty na strefach tętna pod wodą, korzystając z urządzenia HRM-Tri™ lub HRM-Swim™. Czujnik HRM-Swim doskonale sprawdza się podczas treningów w basenie dzięki swojej wyjątkowej, antypoślizgowej konstrukcji, nie ześlizgując się nawet podczas nawrotów pod wodą. Miękki pasek urządzenia HRM-Tri przeznaczonego do treningu w 3 dyscyplinach jest równie wygodny w wodzie, jak i na powierzchni.

Garmin Connect

Treningi i wyścigi zyskają zupełnie nowe oblicze, dzięki bezpłatnemu serwisowi społecznościowemu Garmin Connect, w którym można zapisywać, planować i udostępniać swoje ćwiczenia. Po zakończeniu aktywności z wykorzystaniem profilu aktywności Multisport w urządzeniu czas etapu i przejścia jest zapisywany w jednym pliku w celu zapewnienia łatwiejszego wyświetlania i udostępniania. Poszczególne zakładki zapewniają dostęp do szczegółowych danych odnoszących się do każdego z etapów.

Istnieje wiele sposobów synchronizacji danych z serwisem Garmin Connect. Forerunner 920XT może przesyłać dane z użyciem aplikacji Garmin Connect™ Mobile w smartfonie za pośrednictwem połączenia Bluetooth®. Można także ustawić jeden lub kilka hotspotów Wi-Fi®, przy użyciu których zegarek będzie automatycznie synchronizować dane z serwisem Garmin Connect, gdy tylko znajdzie się w ich zasięgu. Można także zsynchronizować urządzenie z komputerem osobistym, korzystając z połączenia USB.

Po sparowaniu zegarka ze smartfonem i aplikacją Garmin Connect Mobile można korzystać z dodatkowych funkcji, które ułatwiają pozostawanie w kontakcie podczas biegu, jazdy na rowerze lub wyścigu. Funkcja śledzenia na żywo umożliwia zapraszanie innych osób za pośrednictwem poczty e-mail lub serwisów społecznościowych do śledzenia Twoich wyników i lokalizacji na mapie w czasie rzeczywistym. Funkcja powiadomień z telefonu pozwala przeglądać wiadomości e-mail i SMS oraz alerty w zegarku po sparowaniu urządzenia ze zgodnym urządzeniem z systemem Android™ lub urządzeniem firmy Apple®. Po sparowaniu Forerunnera 920XT z telefonem i aplikacją Garmin Connect Mobile możliwe jest przesłanie ukończonych treningów bezpośrednio po ich zakończeniu.

Pokaż co jest dla Ciebie ważne

Pobierz bezpłatną aplikację Garmin Face It™, aby wstawić na tarczę zegarka wybrane przez siebie zdjęcie ze smartfonu. Wystarczy, że pobierzesz aplikację, a następnie wybierz obraz z galerii zdjęć oraz styl wyświetlania godziny i ustaw jako tarczę w zegarku. Dzięki aplikacji firmy Garmin Twój zegarek nabierze osobistego charakteru.
SPECYFIKACJA:

Zegarek sportowy GPS (bieganie, pływanie, jazda na rowerze) o wysokim komforcie noszenia (tylko 61g)
- Bardzo wrażliwy GPS z szybkim GPS-Fix
- Kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości
- Prognoza biegu i wartości efektywności biegu do poprawy techniki biegania (wymagany pas napiersiowy Premium HRM-Run)
  • kadencja kroku
  • ruch pionowy
  • czas kontaktu z podłożem
- Określanie VO2 max. i asystent odpoczynku (wymagany pas napiersiowy Premium HRM-Run)
- Barometryczny pomiar wysokości
- Rozszerzone funkcje treningu pływackiego w obszarze indoor i Outdoor 
- Zintegrowany pomiar przyśpieszenia z pasem napiersiowym HRM-Run (dostępnym opcjonalnie jako HR-Bundle) oblicza dystans dla treningu indoor, bez potrzeby korzystania z czujnika biegu
- Zintegrowane funkcje opaski aktywności:
  • licznik kroków
  • kontrola aktywności snu 
  • monitor aktywności 
- Wymiary: 48 x 55 x 12,7 mm ; wymiary wyświetlacza: 29 x 21 mm
- Rozdzielczość wyświetlacza: 205 x 148 px
- Waga: 61 g
- Bateria: Lithium-Ionen
- Czas pracy w trybie zegarka: 4 miesiące
- Czas pracy w trybie treningu gps: do 24 godz.
- Wodoodporność: 50 m (5 ATM)
- Przesyłanie danych na PC/Mac: kabel
- Strony z danymi do konfiguracji
- Punkty drogi: 100
- Przebieg rund: 100 godzin danych aktywności
- Kompleksowa łączność przez: ANT+, Bluetooth Smart, WLAN i Live Tracking
- Zawartość pudełka: zegarek gps Forerunner 920XT, kabel usb/ładowania, zasilacz, instrukcja, pas napiersiowy Premium HRM-Run (opcjonalnie; zawarty w HR-Bundle)

Napisz opinię

GARMIN Forerunner® 920XT HR TriathlonBundle - Zegarek Sporotwy

GARMIN Forerunner® 920XT HR TriathlonBundle - Zegarek Sporotwy

Zegarek sportowy Forerunner 920XT HR TriathlonBundle to unikalny zestaw dla sportowców trenujących wiele dyscyplin sportowych. Z zestawie znajduje się multifunkcyjny zegarek sportowy Garmin Forerunner® 920XT oraz czujniki tętna HRM-Run i HRM-Swim

Bluetooth Smart   garmin app icon
Pobierz bezpłatną aplikację Garmin Connect™
Apple app   Google app   

DARMOWA DOSTAWA!

Napisz opinię

Podobne produkty

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.