Goclever Nanny Eye 2 - Kamera IP

HCAMNAN2

Nowy produkt

Kamera IP Goclever Nanny Eye II to bezpieczeństwo Twoje i całej Twojej rodziny. Możesz monitorować wszystko to co dzieje się w Twoim domu bez wychodzenia np. z pracy. Na żywo! 

    smart eye icon app.jpg  

Pobierz bezpłatna aplikację Goclever Smart Eye 
   

Więcej szczegółów

Stan: Chwilowo niedostępny

169,00 zł

Chroń swój dom

Kamera NANNY EYE II zapewnia bezpieczeństwo Twojemu dziecku, starszym członkom rodziny, a nawet domowym pupilom. Możesz ją postawić w domu, w pracy i obserwować te miejsca zdalnie- gdziekolwiek będziesz. Na żywo! Wszystko to w rozdzielczości HD (720P) oraz 25Fps (25 klatek na sekundę). Dzięki takim parametrom obraz pozostaje płynny i wyraźny.  
Niewielka waga i rozmiar pozwalają zabrać NANNY EYE II ze sobą w dowolne miejsce. Kamera posiada wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki czemu niezwykle łatwo i wygodnie podłączysz ją do Internetu gdziekolwiek będziesz. Podczas gdy większość kamer na rynku wymaga kabla LAN do konfiguracji sieci, NANNY EYE II potrzebuje do pracy jedynie zasilania! Urządzenie idealnie sprawdzi się podczas wakacyjnego wyjazdu, pobytu na działce czy wizyty u znajomych.


Nowością jest funkcja Pinch to Zoom – pozwalająca na przybliżanie obrazu i dokładne przyjrzenie się każdemu detalowi poprzez „rozciągnięcie” go na ekranie aplikacji.
Funkcja Playback – możliwość śledzenia nagranego na karcie SD materiału video z dokładnie wybranego okresu za pomocą jednego przeciągnięcia palcem.

Kamera posiada czujnik ruchu, który zarejestruje każde niepożądane wydarzenie na Twojej posesji. Oko kamery podąża za przemieszczającymi się po mieszkaniu osobami, a w przypadku nieproszonych gości poinformuje o włamaniu za pomocą aplikacji w Twoim smartfonie
NANNY EYE II jest kompatybilna ze smartfonami i tabletami z systemami Android i iOS oraz komputerami PC z systemem Windows. Jednocześnie możesz obserwować Twoje mieszkanie z nieograniczonej liczby różnych urządzeń, z którymi powiążesz swoje konto. Jako właściciel kamery możesz również udostępniać obraz znajomym z pozycji aplikacji. Umożliwia to jednoczesny monitoring np. przez oboje rodziców czy też kilku pracowników. 

W dzień i w nocy 

Przydatnym rozwiązaniem dla rodziców jest dwustronna komunikacja audio. Wbudowany głośnik i mikrofon pozwalają nie tylko słyszeć co robi Twoja pociecha, ale także porozmawiać z dzieckiem. Dodatkowo możesz tworzyć własne konta użytkowników chronione hasłem i dzielić się podglądem z kamery ze znajomymi, członkami rodzin.
Kamera NANNY EYE II jest wyposażona w automatycznie dostosowujący się filtr podczerwieni oraz dioda IR, zapewnia widoczność aż do 10 metrów w warunkach słabego oświetlenia. Twoi najbliżsi będą na oku równie dobrze w dzień, jak i w nocy. 

SPECYFIKACJA:

DANE TECHNICZNE
CHIPSET Hi3518E
VIDEO HD 720p, 25fps, H.264
AUDIO Dwustronna komunikacja, wysokiej jakości kodek AAC/G711
SOCZEWKA 2.6 mm@F2.0/62°
PAMIĘĆ Port kart SD do 128GB
SIECI P2P, WiFi
DETEKCJA RUCHU Tak, dzień i noc
DETEKCJA DŹWIĘKU Tak, dzień i noc
TRYB NOCNY Tak, do 10 metrów
KOMPATYBILNOŚĆ iOS(8.0 i wyżej), Android (4.2 i wyżej), Windows ( 7, 8, 8.1, 10)
WODOODPORNOŚĆ Nie dotyczy
TEMPERATURA PRACY Nie dotyczy
KOLOR Biały
AKCESORIA Ładowarka

Napisz opinię

Goclever Nanny Eye 2 - Kamera IP

Goclever Nanny Eye 2 - Kamera IP

Kamera IP Goclever Nanny Eye II to bezpieczeństwo Twoje i całej Twojej rodziny. Możesz monitorować wszystko to co dzieje się w Twoim domu bez wychodzenia np. z pracy. Na żywo! 

    smart eye icon app.jpg  

Pobierz bezpłatna aplikację Goclever Smart Eye 
   

Napisz opinię

Podobne produkty

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.