Goclever EYE3 - Kamera IP z funkcją niani elektronicznej

HCAMEYE3

Nowy produkt

Kamera Goclever EYE III to bezpieczeństwo Twojej rodziny. Możesz ją postawić w domu, w pracy i obserwować te miejsca zdalnie gdziekolwiek będziesz. Na żywo! Dzięki takim parametrom obraz jest płynny i wyraźny.

Bluetooth Smart     
Pobierz bezpłatna aplikację Goclever Smart Eye 
Apple app   Google app

Więcej szczegółów

Stan: Chwilowo niedostępny

199,00 zł

Goclever EYE3 DOMOWY STRAŻNIK 

Kamera Goclever EYE3 to niewielkich rozmiarów urządzenie, które możesz zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Kamera posiada wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki czemu niezwykle łatwo i wygodnie podłączysz ją do Internetu. Dzięki swej unikatowej budowie i nowoczesnym technologiom EYE 3 do poprawnego działania potrzebuje tylko zasilania. Urządzenie idealnie sprawdzi się podczas wakacyjnego wyjazdu, pobytu na działce czy wizyty u znajomych.
 
Funkcja Pinch to Zoom – pozwalająca na przybliżanie obrazu i dokładne przyjrzenie się każdemu detalowi poprzez „rozciągnięcie” go na ekranie aplikacji.
Funkcja Playback – możliwość śledzenia nagranego na karcie MicroSD materiału video z dokładnie wybranego okresu za pomocą jednego przeciągnięcia palcem.

Goclever EYE3 W TROSCE O NAJWAŻNIEJSZYCH...

Kamera Goclever EYE3 świetnie spisze się jako elektroniczna niania. Wbudowany mikrofon i głośnik pozwolą Ci nie tylko monitorować dziecko, ale również komunikować się z nim i nasłuchiwać. Od teraz, gdziekolwiek jesteś, zawsze jesteś ze swoim dzieckiem. Przydatnym rozwiązaniem dla rodziców jest dwustronna komunikacja audio. Wbudowany głośnik i mikrofon pozwalają nie tylko słyszeć co robi nasza pociecha, ale także porozmawiać z dzieckiem. Dodatkowo możesz tworzyć własne konta użytkowników chronione hasłem i dzielić się podglądem z kamery ze znajomymi, członkami rodzin. Kamera EYE III jest wyposażona w automatycznie dostosowujący się filtr podczerwieni oraz diodę IR, zapewnia widoczność aż do 10 metrów w warunkach słabego oświetlenia. Twoi najbliżsi będą na oku równie dobrze w dzień, jak i w nocy. 

Goclever EYE3 PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZEŃSTWO

Kamerą Goclever EYE3 możesz sterować z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy połączenie z Internetem i dedykowana, darmowa aplikacja Goclever Smart Eye. Dla Twojego bezpieczeństwa i wygody obserwacji kamera ma szeroki zasięg widzenia i umożliwia swobodny monitoring całego pomieszczenia niezależnie od jej położenia. Urządzenie posiada czujnik ruchu, który zarejestruje każde niepożądane wydarzenie na naszej posesji. Oko kamery podąża za przemieszczającymi się po mieszkaniu osobami, a w przypadku nieproszonych gości poinformuje o włamaniu za pomocą aplikacji w Twoim smarftonie. 

PODŁĄCZ Goclever EYE3 I OBSERWUJ 

Kamerę można sparować zupełnie bezprzewodowo, za pomocą dźwięku. Wystarczy wybrać dodawanie kluczem w menu aplikacji, wpisać hasło WI-FI i urządzenie wyśle komunikat dźwiękowy do kamery z danymi sieci. Za pomocą nowoczesnej technologii Smart Link – następuje automatyczne wyszukiwanie kamery w sieci WiFi. EYE III jest kompatybilna ze smartfonami i tabletami z systemami Android i iOS oraz komputerami PC z systemem Windows. Jednocześnie możesz obserwować Twoje mieszkanie z nieograniczonej liczby różnych urządzeń, z którymi powiążesz swoje konto. Jako właściciel kamery możesz również udostępniać obraz znajomym z pozycji aplikacji. Umożliwia to jednoczesny monitoring np. przez oboje rodziców czy też kilku pracowników. 


SPECYFIKACJA:

CHIPSET Hi3518E
VIDEO HD 720p, 25fps, H.264
AUDIO Dwustronna komunikacja, wysokiej jakości kodek AAC/G711
KĄTY WIDZENIA Rotacja: 62° pionowo, 350° poziomo
PAMIĘĆ Port kart MicroSD do 128GB
SIECI P2P, WiFi
DETEKCJA RUCHU Tak, dzień i noc
DETEKCJA DŹWIĘKU Tak, dzień i noc
TRYB NOCNY Tak, do 10 metrów
KOMPATYBILNOŚĆ iOS(8.0 i wyżej), Android (4.2 i wyżej), Windows ( 7, 8, 8.1, 10)
WODOODPORNOŚĆ Nie dotyczy
TEMPERATURA PRACY Nie dotyczy
KOLOR Biały
AKCESORIA Ładowarka, antena, kabel LAN, elementy do montażu ściennego
SOCZEWKA 2.6 mm@F2.0/62°/350

Napisz opinię

Goclever EYE3 - Kamera IP z funkcją niani elektronicznej

Goclever EYE3 - Kamera IP z funkcją niani elektronicznej

Kamera Goclever EYE III to bezpieczeństwo Twojej rodziny. Możesz ją postawić w domu, w pracy i obserwować te miejsca zdalnie gdziekolwiek będziesz. Na żywo! Dzięki takim parametrom obraz jest płynny i wyraźny.

Bluetooth Smart     
Pobierz bezpłatna aplikację Goclever Smart Eye 
Apple app   Google app

Napisz opinię

Podobne produkty

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.