Goclever CRISTAL AIR CORAL - Oczyszczacz powietrza

HCLEANC

Nowy produkt

Goclever Cristal Air Coral to profesjonalne urządzenie zapewniające czyste i świeże powietrze w pomieszczeniach zamkniętych. Pozytywnie wpływa na zdrowie i realnie polepsza komfort życia wszystkich domowników. Urządzenie z powodzeniem może konkurować ze światowej marki producentami oczyszczaczy powietrza. 

Więcej szczegółów

Stan: Chwilowo niedostępny

179,00 zł

CZYSTE POWIETRZE

Z oczyszczaczem powietrza Goclever Cristal Air Advanced możesz cieszyć się czystym powietrzem bez względu na panująca porę roku i poziom zanieczyszczeń. Występujące w duzych aglomeracjach zjawisko smogu czy nasialające się pylenie roślin nie stanowi już zadnego zagrożenia i możesz czuć się całkowicie bezpiecznie. Dzięki GOCLEVER CRISTAL ADVANCED pozbędziesz się z domu szkodliwych związków tj. formaldehydy, benzeny, PM 2,5 , PM 10, alergeny, wirusy, grzyby, roztocza, kurz, pyłki roślin, pleśń, sierść zwierząt, spaliny, dymy i inne szkodliwe substancje.

PROFILAKTYKA I BEZPIECZEŃSTWO

Zamiast wydwać majątek na kosztowne leczenia alergii i skutków życia w nieustającym smogu lepiej zapobiegać i na stałe zaprosić do domy oczyszczacz powietrza. Urządzenie można stosować w pomieszczeniach aż do 40 m2. GOCLEVER CRISTAL AIR ADVANCED sprawdza się doskonale w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, miejscach pracy (biura) oraz innych pomieszczeniach zamkniętych. 

Filtry GOCLEVER CRISTAL AIR ADVANCED eliminują:

  • Zanieczyszczenia mechaniczne (kurz, cząstki stałe dymu i spalin)
  • Roztocza rozwijające się w kurzu
  • Sierść i naskórek zwierząt (będące silnymi alergenami dla wielu osób)
  • Pyłki traw, drzew i kwiatów
  • Bakterie i wirusy
  • Zapachy
  • Formaldehydy, benzeny oraz inne szkodliwe gazy
  • Pyły zawieszone PM 2,5 

Goclever Cristal Air Coral

Goclever Cristal Air Coral to PEWNOŚĆ I ZAUFANIE

Technologia Smart Shield czyli 3-stopniowe oczyszczanie począwszy od specjalnie opracowanego, wieloskładnikowego filtra w standardzie HEPA przez filtr węglowy i makrocząsteczkowy filtr włókninowy daje pewność, że powietrze w pomieszczeniu w którym pracuje nasze urządzenie jest całkowicie bezpieczne. 
HEPA (ang. high efficiency particulate air filter) wysokosprawny filtr powietrza służący do dezynfekcji powietrza. Filtry HEPA stosowane są w lub pomieszczeniach do pracy w środowisku jałowym. Są wykonane ze szkła spiekanego, zapewniają filtrację powietrza przez pory wielkości 0,3 µm. Zatrzymują większość (co najmniej 99,97%) zanieczyszczeń mechanicznych, większych niż 0,3 µm, a także: komórki grzybów, pierwotniaków i bakterii oraz większość wirusów. Filtry tego typu wykorzystywane są m.in. w nowoczesnych odkurzaczach.
Filtr węglowy (z węglem aktywowanym) posiada małe, bardzo chłonne pory i dużą powierzchnię chłonną (w przeliczeniu na jednostkę masy). Jest materiałem świetnie wiążącym związki chemiczne. Nierzadko modyfikuje się go, np. poprzez impregnację dodatkowymi związkami chemicznymi, aby ukierunkować jego zdolności adsorpcyjne na pochłanianie wybranych składników (np. metali ciężkich). Zanieczyszczenia, które przechodzą przez taki filtr, reagują chemicznie z węglem, zostają z nim związane i w ten sposób złapane w "pułapkę".

Filtry oparte na węglu aktywnym są skuteczne w oczyszczaniu powietrza z:
- dymu,
- zapachów,
- środków chemicznych,
- nawet niektórych gazów.

Wymiana filtrów zalecana jest co 6 miesięcy – jednak jest to zależne od stopnia zanieczyszczenia powietrza w pomieszczenia, w których działa urządzenie

Obejrzyj film:


SPECYFIKACJA:

Moc 6W
Oczyszczana Powierzchnia 15-20 m2
Przepływ Powietrza 180 m3/h
Głośność <40 db="" --40--="">
Jonizacja tak, 5mln jonów/cm3
Lampa UV Tak
Pilot Nie
Dezynfekcja ozonem Nie
Wymienny filtr HEPA Tak, co 6 miesięcy
Timer Tak
Wymiary 30,2 x 11,2 x 23,9 cm
Waga 1,66 kg

Napisz opinię

Goclever CRISTAL AIR CORAL - Oczyszczacz powietrza

Goclever CRISTAL AIR CORAL - Oczyszczacz powietrza

Goclever Cristal Air Coral to profesjonalne urządzenie zapewniające czyste i świeże powietrze w pomieszczeniach zamkniętych. Pozytywnie wpływa na zdrowie i realnie polepsza komfort życia wszystkich domowników. Urządzenie z powodzeniem może konkurować ze światowej marki producentami oczyszczaczy powietrza. 

Napisz opinię

Podobne produkty

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.