Technologie mobilne w służbie zdrowia

Wierzymy, że technologie mobilne zmienią oblicze służby zdrowia i medycyny na zawsze. Uważamy, że każdy człowiek powinien mieć łatwy, szybki i nieograniczony dostęp do informacji na temat zdrowia swojego oraz swoich bliskich.

Dostrzegamy rosnące potrzeby i oczekiwania społeczeństwa związane z profilaktyką i promocją zdrowia, usługami medycznymi oraz opieką nad osobami chorymi i starszymi. Jednocześnie jesteśmy świadomi braków i ograniczeń służby zdrowia w tym zakresie.

Chcemy wypełnić tę lukę i dlatego stworzyliśmy Step2Health – nowoczesny sklep z produktami branży zdrowia mobilnego (mZdrowie). Wierzymy, że jeśli ludzie będą mieli lepszy dostęp do informacji na temat swojego zdrowia i środowiska, w którym żyją, będą potrafili odpowiednio o nie zadbać.


Step2Health – Połącz się ze zdrowiem 

Punktem wyjścia do naszych działań są ludzie oraz ich dobre samopoczucie, zdrowie i jakość życia. Promowanie zdrowego stylu życia, nowoczesnych technologii oraz technologii mobilnych i aplikacji w służbie zdrowia, stało się naszą pasją.

Dostarczając nowoczesnych urządzeń mobilnych do ochrony zdrowia, chcemy wpływać na komfort i jakość życia oraz na zmniejszanie śmiertelności i wydłużanie życia naszych Klientów. Dzięki użytkowaniu naszych produktów, nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie, mieć więcej energii i cieszyć się życiem. 

W naszej ofercie znajdują się m.in. produkty z takich kategorii jak: kontrola zdrowia, ciąża i macierzyństwo, zdrowy dom, monitory aktywności oraz wiele innych. Dzięki nim połączysz się ze zdrowiem, swoim i swoich bliskich. Umożliwiają one:

  • samodzielne kontrolowanie stanu zdrowia (swojego i bliskich)
  • informację o stanie zdrowia na bieżąco (w domu i w podróży)
  • monitorowanie wielu funkcji życiowych w wygodny sposób
  • podejmowanie trafniejszych decyzji i działań prozdrowotnych
  • zapobieganie wielu chorobom i szybsze wykrywanie problemów ze zdrowiem
  • dokonywanie wstępnych diagnoz przed udaniem się do lekarza*
  • wspomaganie leczenia i rehabilitacji w trakcie i po przebytych chorobach
  • lepsze dbanie o wygląd, poprawę kondycji i samopoczucie
  • lepsze dbanie o jakość środowiska, w którym przebywamy
  • oszczędzanie czasu i pieniędzy na wizyty lekarskie
*Używanie naszych produktów nie zastępuje wizyty i diagnozy lekarskiej oraz profesjonalnych badań.

Nasze Wartości

rodzina.svg
RODZINA
zdrowie.svg
ZDROWIE
innowacja.svg
MOBILNOŚĆ
swiadomosc.svg
ŚWIADOMOŚĆ
bezpieczenstwo.svg
BEZPIECZEŃSTWO

Połącz się ze zdrowiem

Mądrzy nie czekają tylko działają. Zadbaj o zdrowie twoje i twoich najbliższych na bieżąco w każdym miejscu i o każdej porze, wykorzystując technologie mobilne w służbie i ochronie zdrowia.

Połącz się

Oszczędzaj swój czas i pieniądze, wykorzystaj osiągnięcia nauki i techniki oraz technologie mobilne dla poprawy zdrowia swojego i swoich bliskich

Monitoruj 

Samodzielnie kontroluj swoje zdrowie, mierz wyniki, śledź statystyki i miej do nich dostęp zawsze pod ręką

Decyduj

Wykorzystaj wiedzę na temat zdrowia Twojego i Twoich bliskich, podejmuj trafne decyzje i działaj

Bądź zdrowy

Popraw jakość i komfort swojego życia. Zdobądź zdrowie oraz zwiększ bezpieczeństwo i spokój, Twoje i Twojej rodziny na co dzień

O nas

Mariusz Tomaszewski
Mariusz Tomaszewski - Prezes Zarządu 
Przedsiębiorca, coach, psycholog

Wieloletni dyrektor sprzedaży ogólnopolskiej sieci sklepów z elektroniką użytkową. Pasjonat żeglarstwa, chodzenia po górach oraz zdrowego i aktywnego trybu życia. Uwielbia optymalizować, usprawniać, poprawiać i automatyzować. Cały czas szuka sposobów na to, by podnosić własną efektywności lepiej wykorzystać swój potencjał, zachowując życiową równowagę. To właśnie szukanie takich metod skłoniło go do zajęcia się branżą zdrowia mobilnego i wykorzystania technologii mobilnych w służbie zdrowia.

 
Marcin Grzelak
Marcin Grzelak – Wiceprezes Zarządu
Przedsiębiorca, szkoleniowiec, trener i wizjoner.

Według niego nie ma przeszkód – są wyzwania. Nie ma słabych stron – są tylko obszary do rozwoju. Jest zagorzałym zwolennikiem filozofii lifelong learning, dlatego w swojej pracy pragnie pomagać ludziom dostrzegać i wykorzystywać ich szanse rozwoju oraz poprawiać komfort ich życia. Na co dzień prowadzi firmę szkoleniową. Po godzinach miłośnik techmologii mobilnych, sportu i aktywny podróżnik. To właśnie chęć pomagania i promowanie aktywnego trybu życia skierowało go na drogę do branży zdrowia mobilnego.