Withings BPM Core - Ciśnieniomierz z funkcją EKG i stetoskopem

ICIWBEKG

Nowy produkt

Withings BPM Core - to pierwszy na świecie bezprzewodowy ciśnieniomierz z funkcją EKG i cyfrowym stetoskopem. Ciśnieniomierz został zaprojektowany i  stworzony we współpracy z kardiologami. Jednym przyciskiem wykonujemy aż trzy badania.
   app%20icon.jpg 
Pobierz bezpłatną aplikację Nokia Health Mate
   

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

1 029,00 zł

- +

Withings BMP Core to zdrowie w nowej technologii

Withings BMP Core to 3 urządzenia w 1: ciśnieniomierz, EKG i stetoskop. Dzięki takiej konstrukcji możesz zarządzać swoim ciśnieniem krwi i wykrywać ciche choroby serca zaledwie w 90 sekund w zaciszu swojego domu.  
Nadciśnienie tętnicze nazywane jest często „cichym zabójcą” może nie dawać żadnych objawów, a prowadzi do poważnych chorób sercowych i udaru mózgu. Osoby chorujące na nadciśnienie, częściej chorują również na zastawkową chorobę serca, która prowadzi do niewydolności tego organu.
Podobnie jak nadciśnienie tętnicze, zastawkowa choroba serca może nie dawać objawów i chorujące na nią osoby często nie wiedzą, że tak naprawdę powinny być pod opiekę lekarza i wymagają leczenia a nawet interwencji chirurgicznej.
Natomiast migotanie przedsionków to zaburzenie rytmu serca, które spotykane jest najczęściej, a może prowadzić do niewydolności serca. Występuje nagle i może być trudne do zdiagnozowania w momencie wizyty u lekarza. 



Ciśnieniomierz Withings BPM Core został stworzony po to, aby za pomocą jednego przycisku wykonać aż 3 badania wykorzystując najbardziej zaawansowane technologie:
 • szybkie i precyzyjne pomiary ciśnienia skurczowego i rozkurczowego,
 • funkcja EKG- regularne monitorowanie stanu zdrowia serca za pomocą EKG, znacząco zwiększa szansę na wprowadzenie odpowiedniego leczenia w odpowiednim czasie,
 • stetoskop- umiejscowiony w okolicach klatki piersiowej precyzyjny stetoskop przechwytuje określone częstotliwości bicia serca, które odpowiadają otwarciu i zamknięciu zastawek. 

Withings BPM Core - jak to działa?

Użytkowanie Withings BPM Core jest niesamowicie proste i super zaawansowane technologicznie. 
Naciśnij przycisk do kontroli zdrowia serca trzy w jednym. Odczyty są natychmiast wyświetlane na urządzeniu, a synchronizacja Wi-Fi oznacza, że nie potrzebujesz telefonu w pobliżu.

Ciśnienie krwi - zapobieganie nadciśnieniu tętniczemu 

BPM Core zapewnia medycznie dokładne wyniki skurczowego i rozkurczowego ciśnienia krwi. Biorąc ciśnienie krwi w domu z BPM Core może również pomóc uniknąć zespołu białego płaszcza, wykrywania zamaskowanego nadciśnienia tętniczego, i zarządzać nocne nadciśnienie tętnicze. Po każdym pomiarze zobaczysz łatwe do odczytania kolorowe informacje zwrotne oparte na zaleceniach Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego.

Elektrokardiogram - wykrywanie migotania przedsionków

BPM Core rejestruje EKG klasy medycznej dzięki 3 elektrodom: 2 w mankietach, a drugi w stalowej rurze utrzymywanej podczas pomiaru. Dane są wyświetlane na żywo na urządzeniu i wysyłane do aplikacji, więc zobaczysz natychmiastową informację zwrotną, jeśli wykażesz oznaki migotania przedsionków.

Stetoskop cyfrowy - wykrywanie zastawkowej choroby serca 

Po umieszczeniu obok klatki piersiowej podczas pomiaru, precyzyjny czujnik dźwięku stetoskopu cyfrowego może wykryć określone częstotliwości dźwięku serca, które odpowiadają otwieraniu i zamykaniu zastawek serca.
Korzystając z tych dźwięków, nasza zastrzeżona sztuczna inteligencja, opracowana z kardiologami i przeszkolona przy użyciu tysięcy prawdziwych zapisów dźwięku serca, może wykryć potencjalne zaburzenia, które mogą wskazywać na ryzyko najczęstszych chorób zastawkowych serca.




Withings BPM Core to dane o zdrowi w zasięgu ręki

Wyniki wykonanych badań widzimy od razu na wyświetlaczu ciśnieniomierza Withings BPM Core. Dodatkowo są łatwe do interpretacji dzięki oznaczeniu odpowiednimi kolorami – zielonym, żółtym i czerwonym. Aplikacja Withings Health Mate analizuje na bieżąco wyniki pomiaru rytmu serca i informuje, czy wykryto objawy migotania przedsionków. Umożliwia przesłanie badania lekarzowi w formie PDF- jeśli wyniki badań są dla Ciebie niepokojące, można z łatwością przesłać historię pomiarów do lekarza (funkcja dostępna tylko w aplikacji Health Mate na iOS).

Korzystając z prezentowanego ciśnieniomierza regularnie, mamy możliwość, aby odpowiednio wcześnie podjąć leczenie lub skontrolować postępy przy przyjmowaniu leków.


DANE TECHNICZNE

1. Łączność

 • Zgodność: iOS 10+, Android 6,0+
 • Synchronizacja bezprzewodowa: Bluetooth, WiFi

2. Śledzone pomiary:

 • Monitor ciśnienia krwi - skurczowe ciśnienie krwi, Rozkurczowe ciśnienie krwi , Dokładność ciśnienia: W ciągu +- 3 mmHg lub 2% czytania Tętno
 • Elektrokardiogram (EKG) - wykrywanie migotania przedsionków (AFib)Aby uzyskać pełną analizę, tętno musi wynosić od 50 do 100 uderzeń na minutę podczas nagrywania
 • Stetoskop cyfrowy- wykrywanie choroby zastawkowej serc

3. Urządzenie:

 • Materiały:  ABS z tworzywa sztucznego
 • Stetoskop z tkaniny ze stali nierdzewnej: Membrana silikonowa ze stalowym wsparciem
 • EKG: 3 Elektrody ze stali nierdzewnej
 • Wyświetlacz: Ekran matrycy LED
 • Pamięć masowa i pamięć
 • Nieograniczona przestrzeń dyskowa w chmurze
 • Do 8 pomiarów na urządzeniu między synchronizacjami
 • Zasilania Akumulator Ładuj za pomocą kabla micro-USB Żywotność baterii: do 6 miesięcy
 • Wymiary 560x165x450mm (rozłożony) 430 g Obwód ramienia: 9" do 17" (22 cm do 42 cm)

4. W pudełku:

 • Rdzeń BPM
 • Kabel micro-USB
 • Instrukcja instalacji

Napisz opinię

Withings BPM Core - Ciśnieniomierz z funkcją EKG i stetoskopem

Withings BPM Core - Ciśnieniomierz z funkcją EKG i stetoskopem

Withings BPM Core - to pierwszy na świecie bezprzewodowy ciśnieniomierz z funkcją EKG i cyfrowym stetoskopem. Ciśnieniomierz został zaprojektowany i  stworzony we współpracy z kardiologami. Jednym przyciskiem wykonujemy aż trzy badania.
   app%20icon.jpg 
Pobierz bezpłatną aplikację Nokia Health Mate
   

Napisz opinię

Podobne produkty

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.