Probiotyczny oczyszczacz dla alergika

Alergicy doskonale zdają sobie sprawę, jak trudne jest życie z alergią, zwłaszcza gdy jest się uczulonym na roztocze kurzu domowego. Wówczas nie ma mowy o unikaniu kontaktu z alergenem, a własny dom przestaje być bezpiecznym miejscem. Alergicy stale muszą zażywać leki przeciwhistaminowe, dzięki którym uciążliwe objawy alergii dokuczają im w mniejszym stopniu. Na szczęście na rynku pojawił się produkt, który zdecydowanie ułatwi życie osobie uczulonej na roztocze kurzu domowego.

Alergia na roztocze kurzu domowego

W każdym domu znajdują się mikroskopijne pajęczaki zwane roztoczem. Są one źródłem licznych białek, które wywołują reakcję alergiczną u sporej części populacji. Osoby  uczulone na roztocze szczególnie powinny dbać o higienę oraz porządek w domu, by ograniczyć obecność roztoczy w domu i zmniejszyć intensywność objawów alergii.

Jednak częste sprzątanie i rezygnacja z rzeczy będących idealnym środowiskiem dla roztoczy, np. firan czy dywanów, nie uwolni nas od obecności tych pajęczaków w domu. Mimo naszych starań alergia w dalszym ciągu będzie nam dokuczać, a my wciąż będziemy musieli zażywać leki przeciwhistaminowe. W walce z uczuleniem na roztocze kurzu domowego pomoże probiotyczny oczyszczacz powietrza i powierzchni marki
betterair®.

Dlaczego betterair® jest dobry dla alergika?

Firma betterair® opracowała niezwykle skuteczną i całkowicie bezpieczną probiotyczną formułę Enviro-Biotics®. W jej skład wchodzą precyzyjnie dobrane szczepy Bacillus subtilis, które naturalnie występują w środowisku, co oznacza, że nie są modyfikowane genetycznie. Probiotyki betterair® wykazują szeroką gamę działania. Skutecznie zwalczają liczne alergeny, patogeny i szkodliwe mikroorganizmy, które występują w naszych domach.

Produkty tej marki rozpylają probiotyki żywiące się alergenami znajdującymi się w kurzu domowym. Zmniejszają ilość nie tylko roztoczy, ale także zarodników grzybów, pyłków roślin oraz sierści zwierząt, które również wchodzą w skład kurzu. Dzięki technologii betterair® w domu drastycznie zmniejsza się stężenie alergenów, w konsekwencji czego objawy alergii nie dokuczają tak bardzo, a w niektórych przypadkach ustępują (w zależności od siły uczulenia).


Biotica800_sprawdź ofertę

Produkty betterair®  skutecznie zmniejszają intensywność i częstotliwość ataków astmy (w przypadku astmy alergicznej). Warto zaznaczyć, że oczyszczacze tej marki nie oczyszczają tylko powietrza. Dobroczynne bakterie zwalczają alergeny znajdujące się także na powierzchniach i przedmiotach, czyli tam, gdzie jest ich najwięcej. Rozpylone probiotyki osiadają na różnych powierzchniach, na których tworzą ochronną warstwę mikrobioty, a co za tym idzie – zdrowy mikrobiom. Korzystając z produktów betterair®, dbamy o zachowanie równowagi mikrobiologicznej w mieszkaniu. Wówczas wszelkiego rodzaju patogeny mają mniejszą szansę na osiedlenie się w naszym domu.

Redakcja Step2Health 
(800)