Go2Sleep SleepOn - kiedy sen to zdrowie...

Chyba nikogo w dzisiejszych czasach nie trzeba już przekonywać, że sen, obok zbalansowanej diety, czy aktywności fizycznej, to jeden z najważniejszych filarów naszego zdrowia. To właśnie podczas snu organizm odpoczywa, regeneruje się, nabiera sił na wyzwania kolejnego dnia. Od najmłodszych lat wpaja się dzieciom, że sen to zdrowie. Kto z nas nie pamięta słów rodziców, którzy mówili nam "idź spać, żebyś był(a) duży(a) i silny(a)"

Kiedy sen jest zdrowy?

No właśnie, wszyscy wiedzą, że sen to zdrowie, ale czy każdy sen jest zdrowy? Skąd mamy wiedzieć, czy rzeczywiście dobrze spaliśmy? Jak sprawdzić czy danej nocy faktycznie odpoczęliśmy? I co zrobić by poprawić jakość swojego snu?

Na powyższe pytania odpowiedź dają nam producenci innowacyjnego urządzenia Go2Sleep SleepOn, służącego do analizy jakości snu i monitorowania bezdechu sennego, schorzenia, które dotyka co raz większą ilość osób. Pierścień Go2Sleep SleepOn to silikonowy pierścień, które zakłada się na palec tuż przed pójściem spać, rano wystarczy odłożyć urządzenie na stację dokującą, która dzięki połączeniu Bluetooth prześle dane zebrane podczas nocy do aplikacji w naszym telefonie. ‘Sercem’ Go2Sleep’a jest maleńkich rozmiarów pastylka wyposażona w czujniki sensoryczne. W trakcie nocy w pamięci urządzenia gromadzone są dane dotyczące naszego snu.

Dane te możemy następnie sprawdzić i analizować w
aplikacji dostępnej na systemy iOS i Android. Aplikacja dostępna jest w języku polskim. Wszystkie wyniki prezentowane są w przejrzystych tabelach, czytelnych wykresach i diagramach. Aplikacja również zestawia nasze wyniki z przyjętymi normami i ocenia czy parametry naszego snu mieszczą się w tych normach, oraz wskazuje, gdzie i co np. możemy poprawić by nasz sen był zdrowszy i bardziej efektywny.

Go2Sleep SleepOn - zalety i funkcje urządzenia

Dzięki urządzeniu Go2Sleep SleepOn możemy sprawdzić długość snu i jego fazy, możemy zweryfikować czy mamy niedobory snu, zobaczyć ile razy w ciągu nocy zmieniliśmy pozycję, czy się przebudziliśmy, a jeśli tak to kiedy i na jak długo. Możemy również ustawić budzik biologiczny, który obudzi nas w odpowiedniej fazie snu, dzięki czemu poranne wstawanie nie będzie, aż tak ‘bolesne’.

Aby sprawdzić jaki wpływ na nasz sen mają czynności wykonywane tuż przed pójściem spać możemy wpisać je w aplikację i następnie eliminować te, które źle wpływają na jakość naszego snu i powielać te, dzięki którym śpimy lepiej. Aplikacja Sleepon daje nam również możliwość udostępniania danych między użytkownikami, dzięki tej funkcji możemy, nawet na odległość, sprawdzić wyniki snu naszych najbliższych. Co więcej, możemy wygenerować zestawienie naszych wyników i jeśli w dłuższej perspektywie coś nas zaniepokoi i wzbudzi nasze wątpliwości, raport ten możemy w naprawdę łatwy sposób wysłać do naszego lekarza mailem (funkcja bardzo przydatna w dobie telemedycyny) lub pokazać wyniki (w aplikacji bądź wydrukowane) na najbliższej wizycie u specjalisty.

Wielu sceptyków zapewne powie, że wszystkie te funkcje posiada ich smart opaska bądź zegarek. I owszem, część tych funkcji mają już nasze zegarki, ponieważ niejednokrotnie otaczamy się wysoko zaawansowanym technologicznie sprzętem. Jednak unikatowość pierścienia Go2Sleep SleepOn to funkcja mierzenie saturacji (nasycenia krwi tlenem) i uruchomienia alarmu w przypadku, gdy poziom ten jest za niski, mierzenie tętna/pulsu, a przede wszystkim monitorowanie bezdechu sennego.

Bezdech senny jest bardzo niebezpiecznym schorzeniem, które w konsekwencji może przyczynić się do wielu groźnych chorób. Urządzenie Go2Sleep SleepOn nie tylko wykrywa zatrzymanie oddechu (bezdech), ale również dzięki alarmowi wibracyjnemu powoduje, że osoba śpiąca zmieni pozycję, dzięki czemu odblokuje drogi oddechowe i przywróci normalny oddech

Go2Sleep SleepOn - inny niż wszystkie

Go2Sleep SleepOn nie jest kolejną zabawką, gadżetem do sprawdzania podstawowych wartości snu. To również urządzenie, które może uratować zdrowie i życie, zwiększyć komfort życia osób cierpiących na bezdech senny, może również śmiało służyć do diagnozy problemu bezdechu sennego u osób, które podejrzewają, że cierpią na to schorzenie jak i u takich, które do tej pory nie miały świadomości istnienia takiej jednostki chorobowej.

Wygodne, małe, łatwe w obsłudze urządzenie. Intuicyjny interfejs aplikacji. Ogromna ilość precyzyjnych danych. Rozwiązanie bezpieczne, nawet dla kobiet w ciąży. Go2Sleep SleepOn to urządzenie, dzięki któremu będziemy mogli powiedzieć, że naprawdę się zdrowo wyspaliśmy.

SleepOn Go2Sleep _ sprawdź ofertę


Tekst: Sleepon.eu, wyłączny dystrybutor Sleepon Go2SleepTagi: bezsenność
(662)