Biotica800 - Recenzja probiotycznego oczyszczacza powierzchni i powietrza

Gdybyś mógł wybrać, jakie mikroorganizmy zamieszkują przestrzeń w Twoim domu, biurze czy samochodzie, to skorzystałbyś z takiej oferty? Co byłoby wówczas, gdyby pomieszczenia, w których spędzasz 90% czasu, były wypełnione przyjaznymi dla Ciebie i Twojego zdrowia probiotykami? Brzmi  jak fantazja? Już nie!

Wiedza o probiotykach zwiększa się. Dbamy o mikrobiom naszych jelit i naszej skóry. Teraz pora zadbać również o mikrobiom w domu!Jest to możliwe dzięki innowacyjnemu oczyszczaczowi probiotycznemu Biotica800 od betterair®. Przetestowaliśmy go dla Ciebie!

W tym artykule chcielibyśmy wyjaśnić:

W jaki sposób działała probiotyczny oczyszczacz powierzchni i powietrza Betterair800?

Urządzenie regularnie rozpyla mgiełkę z probiotykami. Teraz zapytasz, jak urządzenie, które coś rozpyla, może cokolwiek skutecznie oczyszczać?
Probiotyki środowiskowe opadają na powierzchnię, zaczynają się rozwijać, zużywając pokarm potrzebny do rozwoju innych mikroorganizmów. Kolonie pozytywnych dla człowieka probiotyków wydzielają substancje, które uniemożliwiają rozwój patogenów, np. grzybów pleśniowych, chorobotwórczych bakterii i wirusów.

Probiotyki środowiskowe żywią się również alergenami oraz roztoczami, dzięki czemu stosując Biotica800 w naszym domu, zmniejsza się ilość roztoczy kurzu i innych czynników powodujących alergie. W ten sposób uzyskujemy środowisko bezpieczne, w którym przeważają probiotyki. Dzięki temu poprawia się nasza odporność oraz samopoczucie.

Producent technologii wychodzi z założenia, że źródłem zanieczyszczeń w naszych domach i budynkach są powierzchnie. To tam rozwijają się i żyją mikroorganizmy. Dopiero potem pył podłogowy jest wzbijany w powietrze.

Co wchodzi w skład betterair®?

W skład probiotycznej formuły wchodzą bakterie z rodzaju Bacillus oraz woda. Formuła nie zawiera żadnych toksycznych substancji  ani drażniących perfum. Jest w 100% naturalna. Za probiotyczną formułą o nazwie Enviro-Biotics® stoi 10 lat badań, dzięki temu jest ona bezpieczna dla człowieka i zwierząt, jednocześnie uniemożliwia rozwój mikroorganizmów chorobotwórczych

Biotica800_opakowanie_zdjęcie

Jak często należy wymieniać wkład? Na jakiej powierzchni działa?

Według producenta kartridż do urządzenia o pojemności 105 ml starcza na 2-3 miesięce działania w zależności od częstotliwości rozpraszania. U nas po 3 miesiącach stosowania wciąż zostało nam ok. 1/4 płynu z wkładu.
 
Urządzenie po włożeniu wkładu oraz podłączeniu do prądu, automatycznie się uruchamia i rozpyla probiotyki. Podczas wypuszczanie mgiełki probiotyków wydaje cichy dźwięk. Osobom, które są bardzo wrażliwe na dźwięki w nocy, może to przeszkadzać, dlatego Biotica800 posiada przycisk pauzy. Po jego przyciśnięciu urządzenie przechodzi w stan uśpienia na 10 godzin, nie wypuszcza probiotyków  przez ten sam okres czasu każdej nocy. Jeśli chcemy uwolnić dodatkową dawkę probiotyków, możemy to zrobić przez przyciśnięcie przycisku gwiazdki.
Biotica800 działa na powierzchni do 75 m2.

Jakie są zalety korzystania z betterair®

 Zmniejsza przenoszenie chorób zakaźnych, które w 90% przenoszone są przez dotyk.
 Niweluje brzydkie zapachy (nieprzyjemne zapachy są wynikiem działalności bakterii grzybów).
 Łagodzi objawy alergii i astmy.
 100% naturalnie przeciwdziała rozwojowi patogenów  bez użycia środków chemicznych.
 Zmniejsza ilość roztoczy i alergenów w pomieszczeniach.
 Zmniejsza i zapobiega rozwijaniu się toksycznych grzybów pleśniowych w naszym domu. 

Nowe technologie sprawiają, że możemy coraz lepiej rozumieć świat wokół nas i co najważniejsze -  podejmować świadome decyzje w trosce o nasze zdrowie. Wspieraj swoje zdrowie i testuj probiotyczny oczyszczacz Biotica800 przez 60 dni! 
Biotica800_sprawdź_ofertę(599)