Laktator elektroniczny Avent - natural

Nowy produkt

Laktator elektroniczny Avent - natural to urządzenie zapewniające większy komfort i więcej pokarmu w dowolnym miejscu i czasie.

Więcej szczegółów

529,00 zł

- +AVENT NATURAL - WYGODNY LAKTATOR ELEKTRONICZNY
Gdy znajdujesz się w wygodnej pozycji i jesteś zrelaksowana, wówczas mleko łatwiej wypływa. Właśnie dlatego stworzyliśmy nasz najwygodniejszy jak dotąd laktator Avent Natural. Usiądź wygodnie, nie pochylając się do przodu i pozwól, aby miękka nakładka masująca delikatnie stymulowała wypływ pokarmu.  Możesz używać tego cichego laktatora w dowolnym miejscu i czasie, nawet podczas zasilania bateriami. Łatwo go skonfigurować, dostosować, używać i czyścić. Pojedynczy laktator elektroniczny jest idealny dla mam, które często odciągają pokarm i chcą to robić bez wysiłku, tylko za dotknięciem przycisku

POZYCJA PODCZAS POBIERANIA POKARMU
Laktator Avent Natural charakteryzuje się wyjątkową konstrukcją, która sprawia, że mleko z piersi trafia bezpośrednio do butelki, nawet jeśli siedzisz prosto. Oznacza to, że możesz siedzieć wygodniej podczas używania laktatora i nie musisz pochylać się do przodu, aby całe mleko znalazło się w butelce. Wygodna pozycja i odprężenie podczas odciągania pokarmu w naturalny sposób sprawiają, że mleko łatwiej wypływa.

3 USTAWIENIA ODCIĄGANIA 
Po włączeniu laktator Avent Natural automatycznie przechodzi w tryb delikatnej stymulacji, aby uruchomić wypływ pokarmu. Następnie możesz wybrać jedno z 3 ustawień odciągania — zgodnie ze swoimi preferencjami.

WYGODA ODCIĄGANIA 
Nasza nakładka masująca ma nową, miękką, aksamitną fakturę, która jest ciepła w dotyku — dzięki temu wygodnie i delikatnie stymuluje wypływ pokarmu. Podczas odciągania delikatnie symuluje ona odruch ssania dziecka, zapewniając naturalne uwalnianie pokarmu i klinicznie sprawdzoną skuteczność. Miękka nakładka masująca jest odpowiednia dla większości mam. Jeśli jednak zachodzi taka potrzeba, można oddzielnie kupić większą nakładkę (dostępność może być różna w zależności od kraju).

KARMIENIE DZIECKA 
Szeroki smoczek przypominający kształtem pierś pozwala dziecku w naturalny sposób przyssać się i ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką.

AVENT NATURAL PODRĘCZNY NAWET W PODRÓŻY 
Laktator ma niewielkie wymiary, dzięki czemu łatwo go chwycić i odpowiednio dopasować do piersi. Jego podstawa jest mała i lekka — można ją ustawić w zasięgu ręki, tak aby mieć pełną kontrolę podczas odciągania pokarmu. Rurkę można łatwo owinąć wokół podstawy, co zapewnia dodatkową wygodę podczas transportu i przechowywania. Dzięki zasilaniu bateryjnemu urządzenie może być używane w podróży.


CZYSZCZENIE LAKTATORA AVENT NATURAL 
Czyszczenie jest łatwe dzięki niewielkiej liczbie oddzielnych części. Twój pokarm nigdy nie zetknie się z rurką ani z podstawą. Wszystkie części — poza elektrycznymi — można myć w zmywarce.

SPECYFIKACJA 

  • wymiary opak.(1szt): dł: 30cm x szer: 9cm x śr: 24cm

  • materiał: polipropylen/silikon

  • waga z opakowaniem: 1kg

Napisz opinię

Laktator elektroniczny Avent - natural

Laktator elektroniczny Avent - natural

Laktator elektroniczny Avent - natural to urządzenie zapewniające większy komfort i więcej pokarmu w dowolnym miejscu i czasie.

Napisz opinię

Podobne produkty

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.