Xiaomi MI Smart Kattle - Inteligentny czajnik elektryczny

AGDXAOCZE0001

Nowy produkt

Xiaomi MI Smart Kattle to inteligentny czajnik elektryczny o pojemności 1.5l. Z pomocą Bluetooth łączy się ze smartfonem, co daje możliwość m.in. ustawienia temperatury wody z potrójną ochroną bezpieczeństwa. Do 12h utrzymywania temperatury.

  Okładka
Pobierz bezpłatną aplikację XIAOMI HOME
  

Więcej szczegółów

Stan: Chwilowo niedostępny

179,00 zł

Kontrola temperatury wody 

Każdy przygotowywany przez Nas napój charakteryzuje się swoją zalecaną temperaturą zaparzania. Zależne są także dodawane składniki. Dlatego aby nie tracić odpowiednich właściwości napojów i dodatków, możemy kontrolować temperaturę przygotowanej wody z pomocą aplikacji. Dodatkowo zostały stworzone specjalne badania, które świadczą o tym, że inteligentny czajnik, dzięki swojej izolacji, utrzymał wysoką temperaturę wody przez 12 h, pobierając przy tym jedynie 0.532 kWh mocy.

Czajnik nowoczesny

Czajnik został stworzony ze stali nierdzewnej jakości 304 POSCO GB4806, dzięki czemu bezpośredni kontakt wody z elementami czajnika jest całkowicie bezpieczny. Stal ta stosowana jest m.in. w produktach medycznych i spożywczych, ponieważ swoimi właściwościami zapobiega rdzy, powstawaniu kamienia czy nieprzyjmnego zapachu. Dzięki tej powłoce czajnik nie nagrzewa się z zewnętrznej strony powyżej temperatury 40 stopni.
Całość została również zaprojektowana w myślą o wyglądzie, jest on przyjemny dla oka poprzez wykorzystanie materiałów PP i minimalizm. Subtelne linie dbają jednocześnie o design, jak i o przepływ wody. Prezentowany czajnik napędzany jest grzałką o budowie pierścienia. Ma ona 1800 W mocy, a dzięki niej woda nagrzewana jest równomiernie, co skraca czas gotowania wody do minimum, nie wytwarzając przy tym nadmiernego hałasu. 

Potrójna ochrona

Xiaomi MI charakteryzuje się potrójną ochroną eletryczną. Oznacza to, że:
 1. woda gotuje się po automatycznym wyłączeniu,
 2. przy braku wody w czajniku lub końcówce wody, czajnik automatycznie się wyłączy, zabezpieczając przed przegrzaniem,
 3. kabel zasilający został stworzony ze specjalną wzmocnioną konstrukcją, aby chronić użytkownika przed jakimkolwiek wyciekiem czy przepięciami w sieci. Kabel może być owinięty wokół podstawy, co daje bardziej schludny wygląd oraz zabezpieczenie.

Konstrukcja

Oprócz stali nierdzewnej, czajnik został wyposażony w dwustopniową konstrukcję w pokrywce- gdzie możemy otworzyć do kąta 45 stopni- w celu np. uzupełnienia wody lub 80 stopni w celu czyszczeniaoraz w termostat brytyjski STRIX cehcujący się żywotnością aż do 10 lat. Czujnik temperatury to japoński Shibaura / Wagner, dający dokładność do +/-1 stopnia. Gdy temperatura wody osiąga porządany zakres, czajnik albo automatycznie zatrzyma grzanie, albo rozpocznie preces do podtrzymania temperatury wody. 

Specyfikacja:
 • Konstrukcja: Lampka kontrolna, Pokrywa otwierana przyciskiem, Zamknięta rączka
 • Pojemność: 1.5 litra
 • Moc: 1800 W
 • Regulacja temperatury: Tak
 • Zabezpieczenia: Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne wyłączanie, Automatyczne wyłączanie po osiągnięciu maksymalnej temperatury, Przed uruchomieniem bez wody
 • Rodzaj zasilania:  Sieciowe
 • Napięcie zasilania / zasilacza: 220 V
 • Rodzaj wtyczki sieciowej: Typ E
 • Kolor główny: Biały
 • Materiał wykonania: Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne
 • Szerokość: 145 mm
 • Wysokość: 235 mm
 • Waga: 1,24 kg
 • Dodatkowe informacje: Czas utrzymywania temp. do 12h, Kontrolowanie czasu i temperatury, Łączność Bluetooth, Podwójna izolacja, Wnętrze ze stali nierdzewnej

Zawartość zestawu:

 • Czajnik elektryczny
 • Instrukcja obsługi
 • Podstawka z centralnym złączem

Napisz opinię

Xiaomi MI Smart Kattle - Inteligentny czajnik elektryczny

Xiaomi MI Smart Kattle - Inteligentny czajnik elektryczny

Xiaomi MI Smart Kattle to inteligentny czajnik elektryczny o pojemności 1.5l. Z pomocą Bluetooth łączy się ze smartfonem, co daje możliwość m.in. ustawienia temperatury wody z potrójną ochroną bezpieczeństwa. Do 12h utrzymywania temperatury.

  Okładka
Pobierz bezpłatną aplikację XIAOMI HOME
  

Napisz opinię

Podobne produkty

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.