Smartwatche dla dzieci  Jest 4 produktów.

Smartwatche dla dzieci
Smartwatche dla dzieci to połączenie zegarka i telefonu komórkowego w jednym. Noszone na nadgarstku, minimalizują niebezpieczeństwo zgubienia lub przypadkowego pozostawienia urządzenia w szkole. Rodzicom zapewniają stały kontakt i kontrolę swojej pociechy.

Wybór smartwatcha dla dziecka w dobie wszechobecnych telefonów komórkowych to wcale nie jest prosta sprawa? 

Smartwatche dla dzieci najlepiej sprawdzają się w grupie wiekowej 4-8 latków. Później presją ogółu przychodzie zapotrzebowanie na telefon. Zatem na jakie funkcje i cechy szczególnie zwrócić uwagę przy zakupie smartwatcha dla dzieci?

Smartwatch dla dzieci w wyglądzie niczym nie odbiega od  tradycyjnych zegarków, jednak dzięki wyposażeniu zapewniają szereg dodatkowych i ciekawych funkcjonalności od wbudowanego gps, funkcji dzwonienia po wodoodporną obudowę. Na pewno to czym smartwatch góruje nad telefonem jest mniejsze prawdopodobieństwo zgubienia. Oczywiście dla dzieci nie ma rzeczy niemożliwych :) to jednak brak zegarka na ręku zauważą szybciej niż pozostawiony gdzieś telefon. Wybierając pierwszy raz smartwatch dla dziecka zegarek powinien przede wszystkim się dziecku podobać, dlatego warto przyszłego właściciela zapytać o zdanie po to aby zakup nie okazał się tym nietrafionym.

Komfort noszenia to chyba jedna z ważniejszych cech. Pasek smartwatcha powinien być na tyle elastyczny aby nie uciskać rączki dziecka ale mimo wszystko dobrze przylegać i nie ograniczać ruchów nadgarstka. Kolejną rzeczą, która jest istotna przy wyborze smartwatcha dla dzieci jest pojemność baterii. Dokonując zakupu sprawdźcie czy czas działania na baterii wynosi kilka dni czy ogranicza się jedynie do kilkunastu godzin.

Smartwatch dla dzieci nie ogranicza się tylko do wyżej wymienionych funkcji. Wiele urządzeń i tu nie ukrywamy, że znacznie droższych posiada również posiada również mierzyć czas i jakość snu, funkcja SOS, GEO ogrodzenie, rejestr połączeń, zdalny podsłuch czy wybieranie głosowe. Niektóre modele są w stanie nawet wykryć jaki rodzaj aktywności dziecko w danej chwili wykonuje oraz przypomni, że zbliża się czas np. treningu.

Decydując, jaki smartwatch dla dziecka z GPS wybrać, należy mieć na uwadze możliwości jakie oferują nowoczesne modele i wybierzmy ten, który spełni oczekiwania zarówno dziecka, jak i nasze.

Czy wiesz, że...

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.