Smart Home  Jest 13 produktów.

Smart Home
Smart Home to możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią. Smart Home to wszelkiego rodzaju inteligentne gniazdka sieciowe, monitory i czujniki oraz kompleksowe systemy zapewniające bezpieczeństwo w Twoim domu.

Praktycznie, w co drugim gospodarstwie domowym jest jakiś element Smart Home? Często jego domownicy nawet nie zdają sobie z tego sprawy!

Czym właściwie jest Smart Home?
Dla niektórych, przekształcenie swojego domu w „Smart” to jedynie kwestia zakupu bezprzewodowego „głośnika”. Dla innych może to wiązać się z łączeniem wielu urządzeń, takich jak głośniki, kamery, komputery, smartphony, telewizory, systemy bezpieczeństwa czy urządzeń użytku codziennego. Wielu z Was zapewne zastanawia się też co da mi inteligentny dom?

Dla wielu osób kluczowym elementem w tworzeniu inteligentnego domu jest potencjalna oszczędność energii i pieniędzy. Dzięki zautomatyzowanym systemom np. ogrzewania i klimatyzacji szybko i precyzyjnie zautomatyzujesz ogrzewanie domu zimą  i chłodzenie latem. To rozwiązanie zazwyczaj obniża rachunek za prąd. Inne produkty, takie jak inteligentne oświetlenie, mogą zużywać mniej energii poprzez ich wyłączenie, kiedy nie są w użyciu. Te produkty powinny być wysoko na liście każdego użytkownika inteligentnego domu. Jeśli jednak chcesz ułatwić sobie życie i zmniejszyć liczbę obowiązków domowych, Smart Home ci w tym pomoże.

Najpopularniejszym urządzeniem na rynku są chyba w tej chwili automatyczne odkurzacze, które same sprzątają podłogi zgodnie z harmonogramem, który ustalimy do własnych potrzeb. Jednakże urządzenia mogą także spełniać inne funkcje. Wyobraź sobie pralkę, która automatycznie wybiera program prania, lub lodówkę, która sama zamawia mleko online, gdy masz go mniej niż litr. Nie można również zapomnieć o ziołach, których wzrost kontrolujesz w aplikacji czy czajniku, w którym możesz mobilnie ustawić temperaturę wody i włączyć przez aplikację.

Smart Home to miejsce, które kojarzyć powinno się z bezpieczeństwem i relaksem. Nowoczesne technologie zapewniają nie tylko rozrywkę bezprzewodowymi głośnikami czy Smart TV, ale dają poczucie, że Smart Home to miejsce, do którego zawsze chcesz wracać.

Czy wiesz, że...

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.