Inteligentna Biżuteria   Jest 5 produktów.

Inteligentna Biżuteria
Inteligentna Biżuteria to najczęściej wybierana (głównie przez kobiety) grupa monitorów aktywności. Oprócz tradycyjnych pomiarów i pełnej funkcjonalności trackera, inteligentna biżuteria to stylowe i eleganckie: kolczyki, broszki, wisiorki, pierścionki czy bransoletki. Zaprojektowane z niezwykłą dokładnością i wyczuciem w niczym nie przypominają...
Inteligentna Biżuteria to najczęściej wybierana (głównie przez kobiety) grupa monitorów aktywności. Oprócz tradycyjnych pomiarów i pełnej funkcjonalności trackera, inteligentna biżuteria to stylowe i eleganckie: kolczyki, broszki, wisiorki, pierścionki czy bransoletki. Zaprojektowane z niezwykłą dokładnością i wyczuciem w niczym nie przypominają tradycyjnych fitness trackerów. Dzięki inteligentnej biżuterii oprócz ciąłego monitorowania najważniejszych dla Ciebie parametrów zapewniasz sobie styl i elegancję.

Jeśli ktoś twierdzi, że miłość nie ma ceny, prawdopodobnie nigdy nie kupował ukochanej ...inteligentnej biżuterii


Konieczność kupowania pierścionków zaręczynowych zawdzięczamy niejakiemu Maksymilianowi I Habsburgowi, który bez pamięci zakochał się w Marii Burgundzkiej. Było to w 1477 roku, i to właśnie tą datę uważa się za początek biżuteryjnej gorączki.

Dzisiaj biżuteria sama w sobie możeby być nie tylko przepiękną ozdobą, ale dodatkowo pełnić różne funkcje na przykład monitora aktywności lub być czymś w rodzaju karty płatniczej. Inteligentna biżuteria, bo niej mowa na dobre zawładnęła światem. Nie dość, że piękna to jeszcze inteligentna. Biżuteria fitness (również z taką nazwą możecie się spotkać na rynku) występuje w różnych formach. Od pierścionków, po bransoletki nie wyłączając zawieszek na łańcuszku czy nawet kolczyków. Dzięki aplikacji mobilnej inteligentna biżuteria synchronizuje się z wybranym telefonem i powiadamia np. o aktywnościach na Twoich Social Mediach albo próbie kontaktu ważnych dla Ciebie osób.

Nieco innym rodzajem inteligentnej biżuterii jest biżuteria, która bada poszczególne aspekty Twojego życia takie jak np: cykle owulacyjne, sen lub całodzienną aktywność fizyczną. Tego typu biżuteria jest noszona praktycznie cały czas więc przeważnie są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Staranne i precyzyjne wykonanie czyni ją po prostu biżuterią luksusową. Do jednych z najbardziej stylowych, jakie występują obecnie na rynku bez wątpienia należy inteligentna biżuteria od Bellabeat. Oprócz wymienionych wcześniej funkcjonalności fit trackerów BellaBeat może być piękną broszką, zawieszką lub bransoletką. Tytanowy fit tracker z wykończeniem w kolorze np. różowego złota przypadnie do gustu niejednej amatorce biżuterii.

Czy wiesz, że...

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.