Inteligentne Zabawki  Jest 12 produktów.

Inteligentne Zabawki
Inteligentne Zabawki to bezpieczne, edukacyjne i uspokajające zabawki z aplikacją dla najmłodszych. Z jednej strony zapewniają spokojny sen Twojemu dziecku sprawiając, że nawet najbardziej wymagający Junior wyciszy się i zaśnie. Z drugiej zapewniają pomysłowe i oryginalne zabawy stymulujące prawidłowy rozwój starszych dzieci.
Inteligentne Zabawki to bezpieczne, edukacyjne i uspokajające zabawki z aplikacją dla najmłodszych. Z jednej strony zapewniają spokojny sen Twojemu dziecku sprawiając, że nawet najbardziej wymagający Junior wyciszy się i zaśnie. Z drugiej zapewniają pomysłowe i oryginalne zabawy stymulujące prawidłowy rozwój starszych dzieci.

Zabawki dla dzieci to nie tylko rozrywka, ale jeden ze sposobów na poznawanie przez dziecko świata.

Inteligentna zabawka to interaktywne urządzenie nazywane też często "smart toy", które posiada własny umysł dzięki sztucznej inteligencji (AI). Zabawki łączą się z internetem, składują zebrane dane w chmurze. Oznacza to, że mogą reagować na wyzwalacze, uczyć się na podstawie interakcji i faktycznie wybierać sposób, w jaki zachowuje się z użytkownikiem zgodnie z zaprogramowanymi wzorcami. Niektóre z nich używają rozpoznawania głosu, inne mają czujniki dotykowe, inne wchodzą w interakcję z użytkownikiem za pośrednictwem aplikacji. Zabawki inteligentne oraz interaktywne dostępne są tak naprawdę na wyciągnięcie ręki, ale przed zakupem trzeba zastanowić się, czy na pewno warto je kupić i w jakim wieku dziecko może się już taką zabawką bawić.

Odpowiednio dobrane inteligentne zabawki wspomagają rozwój i motorykę dziecka już od pierwszych chwil życia. Najmłodsi poprzez zabawę uczą się kształtów i kolorów oraz rozwijają zdolności manualne, zaś kilkuletnie dzieci mogą swobodnie wkroczyć w świat twórczej i konstruktywnej zabawy, która rozwija wyobraźnię. Najważniejszą kwestią jednak jest, aby dobrać odpowiednią zabawkę do wieku dziecka, ponieważ to do niego dostosowane są ich walory edukacyjne. Tuż po zakupie taka zabawka będzie po prostu plastikowym lub futrzanym gadżetem, ale po jej uruchomieniu, to Ty zadecydujesz, jak się ma zachowywać, poruszać czy komunikować z Tobą albo raczej Twoim dzieckiem. 

Główne przeznaczenie zabawek pozostaje niezmienione - nadal mają bawić. Ale teraz mogą zrobić znacznie więcej, dając specjalne doświadczenie i korzyści. Kiedy dzieci bawią się inteligentnymi zabawkami, rozwijają spostrzegawczość i rozumowanie. Zabawki te pomagają dzieciom budować ciąg myśli podczas rozmowy. Wbudowane gry takie jak łamigłówki lub quizy, przyspieszają procesy poznawcze i rozwijają ich zdolności do swobodnego myślenia. Ale najważniejsze - dzieci odkrywają właściwe interakcje społeczne, definiują złe i dobre nastawienie, odkrywają uczucia i emocje. Na przykład niektóre zabawki są zaprogramowane tak, aby nie rozmawiały z prześladowcami - gdy są źle traktowane, stają się smutne lub obojętne. Aby więc się nią bawić, dziecko będzie musiało znaleźć odpowiednie słowa.

Czy wiesz, że...

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.