Masażery Do Ciała  Jest 18 produktów.

Masażery Do Ciała

Masażery do ciała często nazywane aparatami do masażu to mobilne urządzenia do masażu i stymulacji mięśni. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii stymulują pracę mięśni, powodując ich wzmocnienie oraz rozluźnienie. Dzięki swojej mobilności oraz różnym programom, urządzenia pozwalają na pracę na wybranej części ciała, w zależności od potrz...

Masażery do ciała często nazywane aparatami do masażu to mobilne urządzenia do masażu i stymulacji mięśni. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii stymulują pracę mięśni, powodując ich wzmocnienie oraz rozluźnienie. Dzięki swojej mobilności oraz różnym programom, urządzenia pozwalają na pracę na wybranej części ciała, w zależności od potrzeb użytkownika.

… Masażer do ciała pomoże Ci w przygotowaniu do porodu? 

Na rynku znajdziemy tradycyjne, ogólnoużytkowe urządzenia do masażu jak i te wyspecjalizowane do użytku na konkretnych częściach ciała: pośladkach, szyi, pleców itd. Masażery do ciała  możemy stosować zarówno do relaksacji, jak i w celu wzmocnienia mięśni. Mało kto jednak wie o jeszcze jednej, istotnej roli tych urządzeń – wsparciu kobiet w ciąży.

Niejedna z nas cierpi podczas ciąży na bóle pleców. Brzuch rośnie, w nim dziecko, a nasz kręgosłup musi utrzymać ten coraz większy ciężar. Dla tych, którzy nie potrafią sobie wyobrazić problemu, powiemy krótko: wyobraźcie sobie noszenie dwadzieścia cztery godziny na dobę siatek wypełnionych zakupami na cały tydzień. Mniej więcej tyle więcej muszą unieść nasze plecy pod koniec okresu prenatalnego. Oczywistym jest więc, że kobietom w ciąży z każdym miesiącem dokucza coraz silniejszy ból. Korzystając z masażera pleców, możemy złagodzić dolegliwości i spokojnie czekać na poród.

No właśnie, kolejną zaletą używania masażerów do ciała w czasie ciąży jest zmniejszenie bólów odkręgosłupowych towarzyszącego fazie skurczy (pierwsza, najdłuższa faza porodu). Mało się o tym mówi, ale bóle odcinka krzyżowo-lędźwiowego to dolegliwość bardzo często towarzysząca fazie skurczy, czasem bardziej bolesna od samych skurczy! Problem nasila się, jeżeli podczas ciąży kobieta cierpi na dolegliwości ze strony kręgosłupa – dlatego walka z bólem już w czasie ciąży jest tak istotna.

W czasie oczekiwania na dziecko kobiety zmagają się również z takimi dolegliwościami jak żylaki. Wykonując masaż nóg, przyspieszamy odpływ limfy,minimalizując w ten sposób rozprzestrzenianie się żylaków i dolegliwości bólowe z ich strony.

Bóle głowy w tym wyjątkowym okresie trudno zwalczyć za pomocą farmaceutyków – przecież w tym okresie nie wolno nam używać większości z nich. Nie czekając, aż ból się rozwinie, należy wykonać masaż głowy, pomoże nawet najprostszy masażer, np. ajuweryjski.

Na koniec istotna uwaga: masażerów nie należy stosować w pierwszym trymestrze i w ostatnich tygodniach ciąży (po trzydziestym piątym tygodniu) oraz w przypadku ciąż wysokiego ryzyka.

Czy wiesz, że...

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.