Mobilne KTG  Jest 5 produktów.

Mobilne KTG
Mobilne KTG nazywane również monitorami KTG to urządzenia pozwalające usłyszeć bicie serca płodu w domowym zaciszu. Umożliwiają nagranie dźwięku oraz monitoring w czasie rzeczywistym dzięki możliwości podłączenia do aplikacji poprzez urządzenia mobilne. 

Mobilne KTG to radosny i bezstresowy czas oczekiwania na narodziny malucha 

Mobilne KTG wykrywają i tworzą zapis tętna płodu oraz mierzą częstotliwość i siłę skurczów macicy. Urządzenie połączone jest z dedykowaną aplikacją na telefonie, która agreguje i analizuje gromadzone pomiary. No i najważniejsze: nad monitorowaniem naszych danych czuwa dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, personel medyczny. Jak to wygląda w praktyce? Pomiar KTG natychmiast po wykonaniu badania jest wysyłany do centrum teleinformatycznego, gdzie dyżurny lekarz analizuje wyniki i w razie wykrycia nieprawidłowości natychmiast dzwoni do pacjentki.

Najnowocześniejszym i najbardziej rozpoznawalnym obecnie na rynku jest domowe KTG Miniland SweetBeat. Ten osobisty detektor tętna płodu umożliwia słuchanie bicia serca płodu oraz jego nagrywanie poprzez podłączenie przez Bluetooth telefonu komórkowego z aplikacją eMyBaby.

Momentem, w którym mobilne ktg pełni najważniejszą funkcję, jest okres ostatnich tygodni przed porodem. To właśnie w tym czasie zapisy kardiotokografii (KTG) są kluczowe dla utrzymania ciąży i narodzin zdrowego dziecka. KTG wykonywane jest podczas rutynowych wizyt u lekarza ginekologa, jednak aby mieć pełną kontrolę, potrzeba dużo częstszych, najlepiej codziennych pomiarów. Zbyt szybkie lub zbyt wolne tętno może świadczyć o niedotlenieniu dziecka, odklejaniu się łożyska lub zakażeniu wewnątrzmacicznym. W każdym z tych przypadków konieczna jest natychmiastowa interwencja lekarza.

Nie zapominajmy również o komforcie psychicznym: mobilne KTG pomogą Tobie i Twoim dzieciom w bezstresowym przygotowaniu do narodzin niemowlęcia, zbudują relację między rodzeństwem od samego początku i będą dobrym wstępem do rozmów o tym, co zmieni się po przyjściu na świat nowego członka rodziny.

Czy wiesz, że...

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.