Planowanie Ciąży  Jest 2 produktów.

Planowanie Ciąży
Urządzenia do planowania ciąży to nic innego jak podręczne monitory owulacji, testy owulacyjne i opaski radiacyjne pomagające określić dni płodne. Wyposażone w czujnik i zakładane na noc zbierają dane o takich parametrach jak poziom progesteronu, jakość snu czy perfuzji. To osobiste kalendarze dni płodnych.
Urządzenia do planowania ciąży to nic innego jak podręczne monitory owulacji, testy owulacyjne i opaski radiacyjne pomagające określić dni płodne. Wyposażone w czujnik i zakładane na noc zbierają dane o takich parametrach jak poziom progesteronu, jakość snu czy perfuzji. To osobiste kalendarze dni płodnych.

… Monitory owulacji, testy owulacyjne i podręczne opaski pomogą Ci zrozumieć swoje ciało i świadomiej przeżyć okres ciąży? 

Urządzenia współokreślające dni płodne pomogą Ci lepiej poznać swoje ciało i dostosować tempo życia do konkretnych faz cyklu. Pomiar tętna, jakości snu, czy poziomu stresu pozwolą na lepsze zrozumienie wahań nastrojów i dopasowanie swojej aktywności do danego etapu cyklu menstruacyjnego. W ten sposób zapewnisz sobie lepsze zdrowie i samopoczucie przez każdy dzień miesiąca.

Urządzenia radiacyjne to również świetne rozwiązanie dla par mających problem z zajściem w ciążę. Opaska Ava Avawomen na przykład dokładnie wskazuje dni płodne i niepłodne, co zwielokrotnia szanse na poczęcie dziecka. Rola mobilnych opasek radiacyjnych nie kończy się jednak na tym etapie – jej funkcje pozwalają również na monitorowanie przebiegu ciąży. Tętno, wzrost wagi, poziom hormonów odpowiadających za zwiększenie podatności na stres, jakość snu to parametry wskazujące na Twoje zdrowie, które bezpośrednio przekładają się na małe życie, które nosisz pod sercem.

Współpracę z mobilnymi opaskami radiacyjnymi najlepiej rozpocząć, zanim rozpoczniemy starania o pierwsze dziecko. W ten sposób jesteśmy w stanie dobrze poznać swój cykl miesięczny i przekonać się o skuteczności metody w momencie podjęcia decyzji o potomstwie.

Przy okazji mowy o mobilnych opaskach radiacyjnych, warto wspomnieć, że naturalne metody planowania rodziny (NPR) przeżywają obecnie renesans. Wzrost skuteczności i łatwości w stosowaniu tych metod nastąpił dzięki gigantycznym postępom w branży telemedycznej. Producent mobilnych opasek radiacyjnych zastrzega się, że nie mogą one zasłużyć jako zastępnik środków antykoncepcyjnych, ale inne produkty NPR dają nam już ponad 95% gwarancję. Należą do nich np. specjalistyczne testy moczu, które wychwytują poziom hormonów, odpowiadających za naszą płodność. Takie testy można przeprowadzać codzienne rano we własnym domu. NPR to ekologiczny, szanujący płodność kobiety sposób, który warto wypróbować, choćby starając się pierwsze dziecko. Dlaczego nie dać sobie szansy na życie bez tabletek hormonalnych?

Czy wiesz, że...

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.