Stetoskopy Domowe  Jest 1 produkt.

Stetoskopy Domowe

Stetoskopy domowe to bezinwazyjne urządzenia służące do rozpoznania dolegliwości i choroby układu oddechowego. Urządzenia pozwalają samodzielnie dokonywać badań osłuchowych płuc oraz serca. Dostępne aplikacje mobilne umożliwiają rozpoznanie zmian osłuchowych i zasugerowanie dalszych działań. 

Stetoskopy domowe to bezinwazyjne urządzenia służące do rozpoznania dolegliwości i choroby układu oddechowego. Urządzenia pozwalają samodzielnie dokonywać badań osłuchowych płuc oraz serca. Dostępne aplikacje mobilne umożliwiają rozpoznanie zmian osłuchowych i zasugerowanie dalszych działań. 

… stetoskopy domowe to kontrola rozwoju choroby w domowym zaciuszu.

Stetoskop domowy to rewolucja w procesie leczenia typowych infekcji układu oddechowego. Dzięki niemu nie musisz już czekać na wizytę u lekarza, aby skontrolować, w jakim kierunku zmierza choroba Twojego dziecka. Każdy rodzic z doświadczenia wie, że trzy, cztery dni wystarczy na rozwinięcie niepozornego przeziębienia w zapalenie oskrzeli i płuc. Stetoskop domowy połączony jest z aplikacją na smartfon, która zinterpretuje za nas wyniki osłuchu. Oczywiście badanie tym urządzeniem nie może zastąpić wizyty w przychodni. Lekarz obserwuje rozwój choroby na podstawie wielu czynników, nie tylko osłuchu. Domowy stetoskop to doskonałe uzupełnienie tradycyjnego trybu leczenia i pomoc w lepszej diagnozie lekarskiej.

A czy stetoskop domowy wykryje inne schorzenia niż zapalanie płuc i oskrzeli? Tak. Mało kto z pacjentów wie, że domowy zestaw osłuchowy może pomóc w wykryciu tak poważnych schorzeń, jak nowotwór płuc, czy choroby serca. Często, choć nie zawsze, jednym z objawów rozwijającego się nowotworu płuc jest obecność płynu wokół płuc. Ta anomalia może zostać wykryta przy pomocy stetoskopu. Z kolei podejrzenie o rozwijającej się choroby serca świadczyć mogą szmery i zaburzenia rytmu.

Codzienny osłuch to również nieoceniona pomoc w wykryciu i leczeniu astmy. Codzienna rejestracja przebiegu pozwoli na wykrycie i najbardziej adekwatny dobór dawki leków. Ważnym zastosowaniem domowych stetoskopów jest również kontrola przebiegu ciąży. Czy wiecie, że urządzenie to pozwala usłyszeć … bicie serca dziecka? Już około dwudziestego tygodnia możesz wsłuchać się w dźwięk pracy serca, płuc i jelit. Pamiętaj jednak, aby nie popadać w panikę w przypadku pojedynczego dnia bez braku odgłosów – dziecko musi się odpowiednio ułożyć.

Na koniec to, co najważniejsze w stetoskopie domowym: umożliwia codzienne badanie. Właśnie ta regularność jest kluczowa dla wczesnego wykrycia wielu schorzeń. A czy zdrowy człowiek regularnie chodzi do lekarza, żeby go osłuchał? No nie. A przecież przeciętna osoba w średnim wieku idzie do lekarza i jest osłuchiwany średnio raz na rok, dwa lata. To zdecydowanie za rzadko, aby wykryć rozwój np. choroby serca.

Czy wiesz, że...

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.