Ciśnieniomierze Bezprzewodowe  Jest 33 produktów.

Ciśnieniomierze Bezprzewodowe

Ciśnieniomierze Bezprzewodowe to nowoczesne monitory ciśnienia oraz tętna krwi. Dzięki mobilnej aplikacji ciśnieniomierz bezprzewodowy wskaże prawidłowe ułożenie pozycji nadgarstka lub ramienia oraz skontroluje cały proces dokonywanego pomiaru ciśnienia bez względu na czas pomiaru czy miejsce pobytu

Ciśnieniomierze Bezprzewodowe to nowoczesne monitory ciśnienia oraz tętna krwi. Dzięki mobilnej aplikacji ciśnieniomierz bezprzewodowy wskaże prawidłowe ułożenie pozycji nadgarstka lub ramienia oraz skontroluje cały proces dokonywanego pomiaru ciśnienia bez względu na czas pomiaru czy miejsce pobytu

Prawidłowy pomiar ciśnieniomierzem to nie bułka z masłem. Zadanie ułatwią Ci ciśnieniomierze bezprzewodowe.

Ciśnieniomierze bezprzewodowe (te tradycjne również) należy regularnie serwisować. Warto też zabierać swój domowy ciśnieniomierz na każdą wizytę do lekarza i sprawdzać wykonany nim pomiar, z tym otrzymanym na urządzeniu w gabinecie, ponieważ nierzadko dochodzi do jego dekalibracji. Oprócz mierzenia ciśnienia w domu warto też regularnie zapisywać się na dwudziestoczterogodzinny pomiar w szpitalu – on pokaże, czy rzeczywiście należy wdrożyć leczenie nadciśnienia.
Aby zminimalizować wyżej wymienione problemy, warto zakupić ciśnieniomierz bezprzewodowy z aplikacją mobilną na telefon. Przy tradycyjnym ciśnieniomierzu z pompką musimy sami wysłuchać i zapamiętać pomiar. Nowoczesne ciśnieniomierze bezprzewodowe pokażą na ekranie instrukcję co po kolei robić. Dodatkową korzyścią jest automatyczny zapis wyników na telefonie. Możemy zrezygnować z prowadzonego samodzielnie dzienniczka, do którego jak wiadomo, czasem zdarzy się zapomnieć wpisać rezultat  pomiaru. Withings BPM Core to pierwszy na świecie bezprzewodowy ciśnieniomierz z funkcją EKG i cyfrowym stetoskopem. Został zaprojektowany i stworzony we współpracy z kardiologami. Jednym przyciskiem wykonujemy aż trzy badania.

A to ciekawe...

Wiadomym faktem jest, że sam proces mierzenia ciśnienia może je podwyższyć (emocje związane z pomiarem). Okazuje się, że nie jest to jednak zawsze prawda. W Stanach Zjednoczonych przeprowadzono badanie mające na celu zbadać wpływ emocji na ciśnienie krwi u różnych grup kulturowych. Po obejrzeniu dramatycznego filmu dokumentalnego Amerykanie europejskiego pochodzenia mieli wyraźnie podwyższone ciśnienie, natomiast Ci o azjatyckich korzeniach niższe od normy. Jak widać, wpływ emocji na pomiar ciśnienia nie dla każdej grupy kulturowej będzie oznaczał podwyższenie tego parametru!
Ciśnieniomierze bezprzewodowe czy tradycyjne - to nie ma znaczenia. Kilka zasad prawidłowego pomiaru pozostaje niezmiennych. Oto, o czym warto pamiętać, zanim wykonamy badanie ciśnieniomierzem bezprzewodowym:

  • Dokonuj pomiaru o stałej porze. Ciśnienie podlega dobowych wahaniom i rano jest wyższe niż wieczorem.
  • Usiądź na pięć minut przed wykonaniem pomiaru – daj czas swojemu tętnu na unormowanie.
  • Ważna jest pozycja, w której wykonujesz pomiar. Nie można leżeć ani stać. Usiądź prosto, ze stopami opartymi o podłogę. Ręka na której będziesz dokonywał pomiaru, powinna znajdować się na wysokości serca.
  • Upewnij się, że dobrze dobrałeś wielkość mankietu do obwodu nadgarstka/przedramienia. Zbyt luźno założony zaburzy wynik.
  • Dla pewności raz na jakiś czas mierz ciśnienie na obu rękach i bierz średnią z pomiaru. Pokaż długookresowe zapisy pomiarów przeprowadzanych na oba sposoby lekarzowi.

Dzięki tym regułom stosowanie ciśnieniomierzy bezprzewodowych z aplikacją mobilna stanie się jeszcze dokładniejsze.

Czy wiesz, że...

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.