Glukometry Z Aplikacją   Jest 4 produktów.

Glukometry Z Aplikacją

Glukometry z aplikacją na telefon to nowoczesne urządzenia, umożliwiające monitorowanie glukozy we krwi. Pomagają  w diagnozowaniu wczesnych stadiów cukrzycy. Dzięki aplikacjom glukometry z aplikacją mobilną dają szybki dostęp do wyników na  urządzeniu mobilnym bez konieczności ich ręcznego zapisu. 

Glukometry z aplikacją na telefon to nowoczesne urządzenia, umożliwiające monitorowanie glukozy we krwi. Pomagają  w diagnozowaniu wczesnych stadiów cukrzycy. Dzięki aplikacjom glukometry z aplikacją mobilną dają szybki dostęp do wyników na  urządzeniu mobilnym bez konieczności ich ręcznego zapisu. 

Zapis wszystkich pomiarów glukometrem jest kluczowy dla sukcesu leczenia cukrzycy? Wybierz glukometr z aplikacja na telefon! 

Prowadzenie kalendarzyka z zapisem pomiaru wartości cukru jest kluczowym elementem w prawidłowym doborze leczenia. Nie ważne, czy mamy do czynienia z cukrzycą ciążowa, cukrzycą typu I, czy II.  Niestety, z informacji gromadzonych przez diabetologów wynika, że wielu chorych zaniedbuje to ważne zadanie. W tym momencie z pomocą przychodzą glukometry z aplikacją na telefon, które automatycznie dokonają zapisu. Glukometr firmy iHealth Gluco+ to nowoczesny zestaw pomiarowy z aplikacją na smartfona lub tablet dla cukrzyków. Zestaw składa się z elektronicznego glukometru bezprzewodowego, 10 pasków, nakłuwacza oraz 10 igieł.

Poniżej znajdziecie porady, które pozwolą Wam na jak najlepsze wykorzystanie glukometru, czy to z aplikacją, czy tradycyjnego.
Porady dla używających glukometru:

  • Zapisuj wszystkie wyniki badań, również te mieszczące się w normie. One są równie istotne, jak te podwyższone, bo pokazują skalę wahań w poziomie cukru. Wybierając glukometr z aplikacją nie musisz pamiętać o zapisie – twoja aplikacja na telefon zrobi to za Ciebie.
  • Gdy zauważysz poziom wyższy lub niższy od normy, koniecznie zapisz co i w jakim odstępie czasowym jadłeś w danym dniu i czy przyjąłeś leki. Jeżeli obawiasz się reakcji lekarza na Twoje zapominalstwo/niestosowanie się do zaleceń, po prostu … przestań o nich myśleć! Weź pod uwagę raczej swoje zdrowie i to, że na podstawie nieprawdziwych danych lekarz dobierze Ci błędną dawkę leku.
  • W przypadku zanotowania kilku z rzędu mocno podwyższonych pomiarów, silnie odbiegających od normy, należy jak najszybciej udać się do lekarza. W takiej sytuacji czekanie na wyznaczony, odległy o miesiące termin wizyty, może skończyć się nagłym pogorszeniem stanu zdrowia.
  • Nigdy nie używaj pasków, których okres ważności minął. To naprawdę ma wpływ na prawidłowość pomiaru 
  • Jeżeli ktoś z Twoich bliskich użyje glukometru z aplikacją i wynik wskaże na cukrzycę, pod żadnym pozorem nie należy brać takiego rezultatu za przesądzający o wykryciu choroby! Tylko regularne badanie poziomu krwi i ich interpretacja przez lekarza, plus dodatkowe badania laboratoryjne pozwalają z całą pewnością stwierdzić, że podwyższony poziom cukru wskazuje na cukrzycę.

Warto wiedzieć, że nowoczesne glukometry z aplikacją na telefon to nie tylko pomiar poziomu cukru we krwi, ale również Twoja pamięć. Przypomni o konieczności zażycia leków, zjedzenia posiłku, czy pozostania na czczo przed zażyciem insuliny.

Czy wiesz, że...

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.