Opaski SOS  Jest 3 produktów.

Opaski SOS
Opaski SOS nazywane często opaskami ratunkowymi SOS zostaly stworzone z myślą o zwiększeniu poczucia bezpieczeństwa głównie seniorów. Opaski SOS pozwalają na przesyłanie niezbędnych informacji o stanie zdrowia podopiecznych w aplikacji mobilnej w telefonie, umożliwiając ich stałą kontrolę.
Opaski SOS nazywane często opaskami ratunkowymi SOS zostaly stworzone z myślą o zwiększeniu poczucia bezpieczeństwa głównie seniorów. Opaski SOS pozwalają na przesyłanie niezbędnych informacji o stanie zdrowia podopiecznych w aplikacji mobilnej w telefonie, umożliwiając ich stałą kontrolę.

… Twoi bliscy mają alternatywę do domu opieki (wybierając Opaski SOS)?

Nasi rodzice żyją coraz dłużej, jednak w parze z zaawansowanym wiekiem idą niestety choroby wieku starczego.  Stajemy wtedy przed trudnym wyborem: zamieszkać z rodzicami, czy wspomóc się opieką profesjonalnego ośrodka medycznego. Czy rzeczywiście mamy tylko taki wybór? Opaski SOS to trzecia, alternatywna droga. I co najważniejsze, stanowi ona realną szansę na przedłużenie samodzielności naszych najbliższych.

To kontrola upadków, temperatury ciała, pulsu, rytmu serca – urządzenie automatycznie wyśle wiadomość do lekarza/wskazanej osoby w sytuacji zagrożenia życia. Równocześnie sama osoba nosząca opaskę może wezwać pomoc. Nie trzeba pamiętać numeru telefonu, który w sytuacji stresującej łatwo zapomnieć. Przyciśnięcie guzika SOS wystarczy.
Produktem posiadającym powyższe funkcje jest nowoczesna Opaska SiDLY. Opaska SIDLY to opieka i bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich. Urządzenie umożliwia zdalną opiekę medyczną. Zwiększa poczucie bezpieczeństwa, swobodę funkcjonowania i niezależność osoby objętej opieką.

Spacer po lesie, samodzielne zakupy, odwiedziny u koleżanki? Z opaskami SOS to nie problem, bo urządzenie wyśle natychmiastową wiadomość w sytuacji upadku. Również nie musisz się obawiać zostawić rodzica samego w domu, gdy przewlekle choruje. Opaska ratunkowa SOS powiadomi o nieprawidłowościach w pracy serca, problemów z oddychaniem, czy nagłym spadkiem temperatury ciała. Przypomni także o konieczności zażycia leków.

Decydując się na zakup opaski, warto zwrócić uwagę, czy posiada ono:

  • powiadomienie o niskim poziomie baterii automatycznie wysyłany do bliskiej osoby,
  • powiadomienie o zdjęciu urządzenia z ręki,
  • zapewnioną możliwość wykupu usługi monitoringu sygnałów wysyłanych z urządzenia; przyda się w przypadku wyjazdu osoby bliskiej za granicę, czy w miejsce z ograniczonym zasięgiem,
  • dla komfortu użytkującego ważne, aby mógł on osobiście kontrolować, komu udostępniane są dane o jego zdrowiu.

Na koniec mała ciekawostka z „wielkiego świata”. Okazuje się, że opaski SOS nie muszą wcale wyglądać jak kolejny sprzęt medyczny.  Są one na tyle popularna za granicą, że designerzy prześcigają się w atrakcyjnych projektach obudowy tego urządzenia. W Wielkiej Brytanii można już zamówić obudowę opaski w postaci … luksusowej biżuterii: bransoletki, wisiorka, lub medalika. 

Czy wiesz, że...

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.