Monitory Snu  Jest 10 produktów.

Monitory Snu

Monitory snu nazywane również rejestratorami snu to proste w obsłudze urządzenia do kontroli snu. Umieszczane pod materacem lub na szafce przy łóżku są całkowicie bezpieczne i niezauważalne. Dzięki aplikacji mobilnej monitory snu pozwalają prowadzić dziennik faz snu i dzienną analizę co pozwala na poprawę jakości snu eliminując np. bezsenność

Monitory snu nazywane również rejestratorami snu to proste w obsłudze urządzenia do kontroli snu. Umieszczane pod materacem lub na szafce przy łóżku są całkowicie bezpieczne i niezauważalne. Dzięki aplikacji mobilnej monitory snu pozwalają prowadzić dziennik faz snu i dzienną analizę co pozwala na poprawę jakości snu eliminując np. bezsenność

Jakość snu wpływa na wiele aspektów naszego życia (i dlatego warto mieć w domu monitory snu).

Po monitory snu najczęściej sięgają osoby, które cierpią na bezsenność. Niewiele osób wie jednak, że mimo braku problemów z zasypianiem nasz sen może również być silnie zaburzony. Konsekwencją są poważne problemy zdrowotne, a także spadek efektywności w pracy. W szczególności z monitorów snu powinny korzystać wymienione poniżej grupy osób.
OSOBY CHORUJĄCE NA SERCE
Monitor snu pozwoli na regularną, codzienną kontrolę rytmu serca, z automatycznym zapisem danych. Taki pomiar może odbywać się bezdotykowo – wystarczy wybrać typ urządzenia do montowania pod materacem łóżka.
CHRAPANIE
Osoby, które chrapią, nie tylko powinny walczyć z samym zjawiskiem głośnego oddechu nocnego. Powinny również sprawdzić, czy chrapanie nie jest połączone z bezdechem sennym. Ta groźna choroba może prowadzić do niedotlenienia mózgu i zawału. Codzienną konsekwencją bezdechu jest wzmożona senność i obniżona wydolność organizmu.
SPORTOWCY
Monitory snu mogą być wykorzystane przez sportowców w dwóch celach. Pierwszym z nich jest badanie wpływu treningu na organizm –  jeżeli trening jest zbyt intensywny, monitor snu zarejestruje negatywny efekt na pracę serca. Drugim zastosowaniem monitora jest zwiększenie efektywności treningu. W jaki sposób? Wielu z nas cierpi na bezdech senny, nie mając o tym zielonego pojęcia. A przecież choroba ta objawia się obniżoną wydolnością organizmu.
PRACOWNICY UMYSŁOWI
Długotrwały stres, przemęczenie spowodowane regularnymi nadgodzinami, niedosypianie – te wszystkie czynniki oddziałują na nasz organizm. Obniżenie jakości snu jest jednym z pierwszych sygnałów, jakie wysyła nam nasze ciało, mówiąc: stop! Musisz zwolnić! Monitorowanie snu pozwoli na skontrolowanie wpływu trybu życia na zdrowie. Posłuży także jako wskazówka, czy zwolnienie tempa jest konieczne już teraz. Drugą korzyścią ze stosowania monitora snu przez pracowników umysłowych jest wspomniana już wcześniej funkcja wykrywania bezdechu sennego. Rozpoczęcie procesu leczenia poprawi jakość snu i pozwoli na podwyższenie efektywności w pracy.

Idealnym produktem do monitorowania snu dla wszystkich wymienionych wyżej grup jest monitor SleepOn Go2Sleep. Jest to nowoczesny i inteligentny tracker do monitorowania i analizy snu. Monitoruje jakość snu, jego fazy, zlicza ilość obróceń z boku na bok, kontroluje bezdech senny oraz pracę serca. Dodatkowo określa poziom saturacji, czyli poziom tlenu we krwi. 

Czy wiesz, że...

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.