Inteligentne Wagi   Jest 26 produktów.

Inteligentne Wagi
Inteligentne wagi nazywane również wagami analitycznymi, umożliwiają pomiar i monitorowanie istotnych parametrów organizmu, takich jak wskaźnik masy mięśniowej, wskaźnik zawartości wody w organizmie, czy wskaźnik BMI. Dedykowana w tego typu wagach aplikacja pozwala na przesyłanie i analizę danych na sparowane urządzenie, dając pełny obraz prowad...
Inteligentne wagi nazywane również wagami analitycznymi, umożliwiają pomiar i monitorowanie istotnych parametrów organizmu, takich jak wskaźnik masy mięśniowej, wskaźnik zawartości wody w organizmie, czy wskaźnik BMI. Dedykowana w tego typu wagach aplikacja pozwala na przesyłanie i analizę danych na sparowane urządzenie, dając pełny obraz prowadzonego trybu życia.

Inteligentne Wagi  to produkt wybierany głównie przez osoby chcące kontrolować swoją wagę. A Ty wiesz jaką wagę wybrać?

Przy wyborze inteligentnej wagi przede wszystkim należy pamiętać, że sam ciężar ciała nie powinien być naszym jedynym wyznacznikiem, ważna jest również m.in. zawartość tłuszczu. To przecież właśnie zbyt wysoki poziom tłuszczu powoduje schorzenia serca i układu naczyniowego. Ważąc się, należy pamiętać, że jedni mają tzw. budowę grubokościstą, a drudzy chudo kościstą. Dwie osoby mogą więc ważyć tyle samo, a tylko jedna z nich powinna rozważyć obniżenie wagi – ta, której procent zawartości tłuszczu jest za wysoki.

Zastanawiając się nad konkretnym modelem inteligentnej wagi, wybierzmy taką, która pozwoli nie tylko na kontrolę efektów ćwiczeń odchudzających, ale również będzie naszym pomocnikiem w osiągnięciu wyznaczonego celu. Na przykład funkcja określająca indywidualne zapotrzebowanie na kalorie. Wbrew obiegowym opiniom, nie ma jednej uniwersalnie prawidłowej dawki kalorii, a każdy ma na nie większe lub mniejsze zapotrzebowanie. Zależy ono od takich parametrów jak wiek, płeć, wzrost, hormony i uwarunkowania genetyczne i oczywiście wielkość codziennie wykonywanego wysiłku fizycznego.

Jeżeli nasz trening oprócz odchudzania ma na celu ogólną poprawę zdrowia to przydadzą się również takie funkcje jak wzrostomierz, wskaźnik masy mięśniowej i kostnej oraz  poziom wody w organizmie, w które wyposażone są tyle wagi inteligentne.

Te wszystkie wyżej wymienione funkcje są istotne dla osób chcących obserwować efekty swoich ćwiczeń.  Jednak są momenty, w których to nie one kluczowe. Na zupełnie inne parametry powinni zwrócić uwagę przyszli rodzice. Inteligentna waga dla niemowląt oprócz dokładnych pomiarów musi być również stabilna, a dziecko powinno móc delikatnie ruszać się podczas dokonywania pomiaru. Trudno bowiem przekonać niemowlę, żeby chwilkę pozostało nieruchome. Równie ważna jest wysoka dokładność wagi – przyrost wagi niemowląt to rząd kilkuset gramów miesiąc, tak więc chcąc kontrolować np. cotygodniowy pomiar, potrzebujemy wagi, która zważy dziecko z dokładnością przynajmniej do jednego miejsca po przecinku. Jeszcze większą dokładność potrzebujemy, chcąc sprawdzić skuteczność karmienia - dziecko przybierze kilkadziesiąt gramów po posiłku. To szczególnie istotna funkcja inteligentnej wagi, gdy karmimy piersią i nie jesteśmy pewne jak dużo niemowlę zjadło.

Czy wiesz, że...

Gwarancja 30 DNI

Możliwość zwrotu towaru w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Darmowa dostawa od 599 zł

Przy zakupach za minimum 599zł bezpłatny transport.

Nawet 5 lat gwarancji

Zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Bezpieczne zakupy

Sprawdzony i zaufany dostawca rozwiązań dla zdrowia.

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci dostępni przed, w trakcie i po zakupie.